České tenistky si na novembrové finále Fed Cupu proti USA v Prahe vybrali tvrdý povrch

. V prípade víťazstva by sa české reprezentantky tešili z jedenásteho triumfu v súťaži, obhajkyne z USA majú osemnásť fedcupových trofejí.

„O povrchu som sa radil s hráčkami a voľba padla na osvedčený tvrdý povrch Novacrylic Ultracushion, na ktorom sme hrali naposledy vo februári prvé kolo proti Švajčiarkam,“ cituje internetový portál idnes.cz slová kapitána Petra Pálu.

„Pokiaľ ide o miesto, bola voľba jednoznačná, v Česku nie je iná hala, v ktorej by sa finále mohlo hrať. Z minulosti dobre vieme, ako to vo vypredanej O2 aréne vyzerá, a už dnes sa preto tešíme na atmosféru plného hľadiska,“ dodal Pála.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Anglicko hrá po I. polčase s Tuniskom 1:1. Prvý gól strelil Kane, za africký celok vyrovnal z penalty Sassi. Angličania sú zatiaľ jasne lepší, nepremieňajú však gólové šance.

Tunisko strelilo gól Anglicku a vyrovnalo na 1:1. Gól v zápase F-skupiny MS strelil z penalty v 35. minúte Sassi. Pokutový kop nariadil rozhodca po tom, ako Angličan Walker fauloval lakťom Ben Youssefoa.

Anglicko vyhráva nad Tuniskom od 11. minúty 1:0 po góle Kana. Tunisanom sa následne zranil brankár, ktorý musel byť vystriedaný.

Najčítanejšie

| |