Paríž Saint-Germain musí do konca mesiaca získať niekoľko miliónov eur, inak mu hrozia sankcie

od UEFA za nedodržiavanie pravidiel finančnej fair play. Podľa organizácie totiž klub nadhodnotil trhovú cenu sponzorských kontraktov, medzi nimi zmluvy s Katarom, ktorý je úzko spojený s majiteľmi klubu.

Kontrolným orgánom UEFA však neprekážajú obrovské prestupové čiastky ani kontrakty za Neymara a Kyliana Mbappého.

„Klub zostane v nasledujúcich týždňoch pod prísnym dohľadom,“ píše UEFA v stanovisku. Ročná účtovná závierka je 30. júna. (ap, tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Anglicko hrá po I. polčase s Tuniskom 1:1. Prvý gól strelil Kane, za africký celok vyrovnal z penalty Sassi. Angličania sú zatiaľ jasne lepší, nepremieňajú však gólové šance.

Tunisko strelilo gól Anglicku a vyrovnalo na 1:1. Gól v zápase F-skupiny MS strelil z penalty v 35. minúte Sassi. Pokutový kop nariadil rozhodca po tom, ako Angličan Walker fauloval lakťom Ben Youssefoa.

Anglicko vyhráva nad Tuniskom od 11. minúty 1:0 po góle Kana. Tunisanom sa následne zranil brankár, ktorý musel byť vystriedaný.