Generálny prokurátor Jaromír Čižnár bol podľa Plusky.sk pred niekoľkými dňami gratulovať Bélovi Bugárovi k 60-ke. Pred niekoľkými mesiacmi pritom tvrdil, že súkromne sa s politikmi nestretáva a má na to pravidlá.

Bolo to vtedy, keď sa ukázalo, že sa ho prezident Kiska pýtal na vyšetrovanie jeho daní.

„Generálny prokurátor má zaužívané, že ak sa akýkoľvek politik domáha prijatia, ako prvé sa vždy opýta na účel návštevy. Pokiaľ politik uvedie, že ide o súkromnú záležitosť alebo odmietne uviesť dôvod návštevy, generálny prokurátor žiadneho z nich neprijme, čo pochopili viacerí,“ povedala vtedy hovorkyňa Andrea Predajňová. (pluska, denník n)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

V bratislavských uliciach je každý deň 200 bicyklov, ako Slovnaft deklaruje a všetkých 550 bicyklov zatiaľ nenasadili, aby mali poškodené bicykle ako vymeniť, tvrdí Gabriel Szabó zo Slovnaftu. Ľudia jazdia v rannej špičke najmä z okrajových častí hlbšie do mesta a poobede zasa opačným smerom.

Smart bicykel s displejom, klávesnicou, cez ktorú zadáte PIN kód a bicykel odomknete. Foto N – Vladimír Šimíček

Newsfilter Filipa Obradoviča: Imrecze to asi naozaj vzdal až priamo na výbore. „Jeho dovtedy pomerne presvedčivá obhajoba sa rozsypala potom, čo líder Spolu Beblavý ukázal dva grafy z Eurostatu o dovoze textilu a obuvi z Číny.“

Najčítanejšie

| |