Trenčín vyhráva nad Feyenoordom Rotterdam po 1. polčase 3:0. Slovenský tím hrá v Žiline zatiaľ výborne a nad favoritom vyhráva zaslúžene. Prvé dva góly strelil Mance, tretí dal Azango.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Šport

Kevin De Bruyne z Manchestru City, ktorý si na tréningu poranil pravé koleno, bude mimo hry približne tri mesiace. Vynechá prvé kolá skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov ako aj zápasy Belgicka v Lige národov. (ap)

Pred víkendovými zápasmi 1. kola talianskej futbalovej Serie A si na štadiónoch uctia minútou ticha obete, ktoré zahynuli pri utorkovom zrútení diaľničného mosta v Janove. Hráči zároveň nastúpia s čiernymi páskami na rukávoch. (dpa)