Igor Matovič a Alojz Hlina spolu chystajú protest pred ministerstvom vnútra. Mal by sa konať vo štvrtok 6. septembra a dôvodom je Tibor Gašpar ako nový poradca ministerky Denisy Sakovej.

„Stretli sme sa pri inej príležitosti a zhodli sme sa, že na Jána a Martinu sa pomaly zabúda a zodpovední sa všetkým smejú do tváre a neváhajú vymenovať Gašpara za svojho poradcu. Zatiaľ sme dohodnutí na jednej spoločnej akcii, ďalej uvidíme,“ povedal Matovič.

„Keď je krajina v kríze, úlohou opozície je protestovať aj v uliciach,“ myslí si aj Hlina.

„Protesty opozície budú menšie, ako boli veľké celospoločenské protesty po vražde dvoch mladých ľudí, ale môžu byť účinné. Opozícia už dokázala zrealizovať úspešné protesty, a tak to bude aj tentoraz. Vládna koalícia na čele so Smerom už vie, že končia, a špeciálne ľudia okolo Smeru už vedia, že sa do vlády už nikdy nevrátia, a preto budú zúrivo rabovať. Nesmieme to dovoliť.“

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy:

Premiér Peter Pellegrini požiadal na stretnutí europoslancov, aby vedeli rozlíšiť vyjadrenia, ktoré majú už politický podtón, od vyjadrení, ktoré sú konštruktívne. Prezidenta Andreja Kisku opäť obvinil, že sa vyjadruje „absolútne negatívne“ a o Slovenskej republike hovorí len negatívne veci.

Najčítanejšie

| |