Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Real Madrid porazil Espanyol Barcelona 1:0 a v španielskej La Lige sa posunul na čelo tabuľky. V nedeľu ho môže predbehnúť FC Barcelona, ktorá je druhá a má k dobru zápas proti Girone. Jediný gól stretnutia strelil v 41. minúte Asensio.

Čelo tabuľky La Ligy

Milan Škriniar odohral za Inter Miláno celý zápas pri výhre 1:0 na ihrisku Sampdorie. Víťazný gól padol v 94. minúte. Inter je po piatich kolách na 7. priečke talianskej Serie A, na prvý Juventus, ktorý má k dobru zajtrajší zápas, stráca päť bodov.

Výsledky domácej futbalovej Fortuna ligy: Všetkých päť sobotných zápasov vyhrali domáce tímy. Slovan porazil Sereď 2:1, Žilina vyhrala nad Senicou 5:0. Uspeli aj Trenčín, Nitra a Ružomberok.

Aktuálna tabuľka. Zdroj: fortunaliga.sk

Mladý slovenský futbalista Dávid Hancko odohral prvé minúty v talianskej Serii A. Za Fiorentinu nastúpil na druhý polčas a pomohol jej k domácej výhre 3:0 nad Spalom. Hancko prišiel do Talianska v lete zo Žiliny ako najdrahší obranca z našej súťaže. (tasr)

Stanislav Lobotka odohral celý zápas 5. kola španielskej La Ligy. Jeho tím Celta Vigo doma remizoval s Realom Valladolid 3:3, o plný bodový zisk prišiel v 94. minúte. Večer hrajú svoje zápasy aj oba madridské kluby – Real a Atletico.