Alojz Hlina vyzval Rezníka, aby KDH dostala viac priestoru v RTVS. Predseda KDH tvrdí, že strana, ktorá „tu je a ktorá v politickom priestore niečo znamená, nemôže byť ignorovaná“.

„Po voľbách v marci 2016 sme sa stratili z obrazu. My to rešpektujeme, lebo sme neuspeli vo voľbách, ale naozaj je legitímne sa pýtať, že uplynulo dva a pol roka od volieb a za ten čas sme prejavili, že sme životaschopní, tak nás nemôže ignorovať verejnoprávna televízia. Ani za pána Miku to nebolo žiadne terno, ale za pána Rezníka je to už absolútna ignorácia,“ uviedol Hlina.

RTVS uviedla, že dáva priestor vo svojom vysielaní aj KDH. „Za posledný rok niekoľkokrát odprezentovali svoje názory v O 5 minút 12, Sobotných dialógoch, v Správach a komentároch alebo v relácii Z prvej ruky europoslanec Ivan Štefanec, predseda Prešovského samosprávneho kraja Milan Majerský a poslanec NR SR Richard Vašečka. Ivan Štefanec bol napríklad práve dnes hlavným hosťom relácie Z prvej ruky.“ (tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Na východe medzi Turňou nad Bodvou a Drienovcom sa zrazil autobus s osobným autom. 19-ročný vodič auta nehodu neprežil, ďalšie dve osoby previezli do nemocnice. (tasr)

Na rieke Hornád v Košiciach sa objavila olejová škvrna, na mieste zasahujú hasiči. Zrejme ide o naftu, ktorá vytiekla po nedávnej dopravnej nehode, ostala v zberníku v kanalizácii a teraz ju dažde vyplavili na povrch. (tasr)

Najčítanejšie

| |