Výsledky Európskej ligy: Trnava remizovala s Anderlechtom, Chelsea zdolala PAOK, Mak zariadil víťazstvo Zenitu nad Kodaňou, za ktorú nastúpili Greguš aj Vavro.
Účasť v jarnom osemfinále už majú isté tieto tímy:
Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhreb, Sporting Lisabon, Betis Sevilla, Dynamo Kyjev a RB Salzburg. Bayer Leverkusen, FC Zürich, Dinamo Záhreb, Arsenal Londýn, Eintracht Frankfurt, Lazio Rím a Chelsea Londýn.
A-skupina
FC Zürich – AEK Larnaka 1:2 (0:1)
Góly: 74. Khelifi – 38. Giannou, 85. Tričkovski
Bayer Leverkusen – Ludogorec Razgrad 1:1 (0:0)
Góly: 85. Weiser – 69 Marcelinho
B-skupina
Rosenborg Trondheim – Celtic Glasgow 0:1 (0:1)
Gól: 42. Sinclair
RB Salzburg – RB Lipsko 1:0 (0:0)
Gól: 74. Gulbrandsen
C-skupina
Girondins Bordeaux – Slavia Praha 2:0 (0:0)
Gól: 49. De Preville, 90.+5 Kounde
/Stoch za hostí do 77. minúty/
Zenit Petrohrad – FC Kodaň 1:0 (0:0)
Gól: 59. MAK
/Mak celý zápas a v 59. minúte strelil gól – Greguš celý zápas, Vavro do 54. min/
D-skupina
Anderlecht Brusel – FC SPARTAK TRNAVA 0:0
ŽK: Appiah, Sambi Lokonga – Schirtladze, Greššák. Rozhodovali: Papapetrou – Petropoulos, Aptosoglou (všetci Gr.), 12.000 divákov.
Anderlecht: Didillon – Appiah, Bornauw, Sanneh, Lawrence – Musona (81. Amuzu), Makarenko (81. Sambi Lokonga), Kayembe, Saief – Morioka (81. Verschaeren), Dauda
Spartak: Chudý – Oravec, Tóth, Greššák, Čanturišvili – Schirtladze, Kulhánek – Jirka, Grendel (90. Miesenböck), Malecki (90.+3 Janso) – Bakoš (60. Ghorbani)
Fenerbahce Istanbul – Dinamo Záhreb 0:0
ŽK: Frey, Isla, Neustädter, Elmas – Ademi, Rrahmani, Sunjič
Fenerbahce: Tekin – Isla, Neustädter, ŠKRTEL, Kaldirim – Alici, Jailson, Elmaz, Benzia, Valbuena – Frey
Dinamo: Livakovič – Stojanovič, Théophile-Catherine, Dilaver, Rrahmani – Gojak, Ademi, Olmo – Hajrovič (90.+1 Kadzior), Gavranovič (62. Petkovič), Oršič (64. Šunjič)
/Škrtel za domácich celý zápas/
E-skupina
FK Karabach Agdam – Sporting Lisabon 1:6 (1:3)
Góly: 14. Zoubir – 20. a 75. Fernandes, 65. a 81. Diaby, 5. Dost (z 11m), 33. Nani
Vorskla Poltava – FC Arsenal Londýn 0:3 (0:3)
Góly: 11. Smith-Rowe, 27. Ramsey (z 11m), 41. Willock
F-skupina
Betis Sevilla – Olympiakos Pireus 1:0 (1:0)
Gól: 39. Canales
AC Miláno – F91 Dudelange 5:2 (1:1)
Góly: 21. Cutrone, 66. Stelvio (vl.), 70. Calhanoglu, 78. Schnell (vl.), 81. Borini – 39. Stolz, 49. Turpel
G-skupina
Spartak Moskva – Rapid Viedeň 1:2 (1:0)
Góly: 20. Ze Luis – 80. Muldur, 90.+1 Schobesberger
Glasgow Rangers – FC Villarreal 0:0
ČK: 45.+1 Candeias
H-skupina
Apollon Limassol – Lazio Rím 2:0 (1:0)
Gól: 31. Faupala, 82. Markovič
Eintracht Frankfurt – Olympique Marseille 4:0 (2:0)
Góly: 2. Jovič, 17. Luiz Gustavo (vl.), 62. Sarr (vl.), 67. Jovič
/Hubočan za hostí celý zápas/
I-skupina
Malmö FF – KRC Genk 2:2 (0:1)
Góly: 65. Lewicki, 67. Antonsson – 42. Pozuelo, 53. Paintsil
Sarpsborg 08 FF – Besiktas Istanbul 2:3 (2:0)
Góly: 1. Rashad, 6. Neintz – 63. a 90. Lens, 66. Love
J-skupina
FK Krasnodar – Akhisar Belediyespor 2:1 (0:1)
Góly: 49. Gazinskij, 57. Ari – 24. Serginho
Standard Liege – FC Sevilla 1:0 (0:0)
Gól: 62. Djenepo, ČK: 68. Sarabia (Sevilla)
K-skupina
FK Astana – Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)
Gól: 29. Verbič
FK Jablonec – Stade Rennes 0:1 (0:0)
Gól: 55. Grenier
/Považanec za domácich celý zápas a videl ŽK/
L-skupina
BATE Borisov – MOL Vidi FC 2:0 (1:0)
Gól: 22. Signevič, 85. Ivanič
FC Chelsea Londýn – PAOK Solún 4:0 (2:0)
Góly: 27. a 37. Giroud, 60. Hudson-Odoi, 78. Morata, ČK: 7. Chačeridi (PAOK)