Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Slovensko, Šport a pohyb

• štart NHL: Nashville – San Jose (Praha)

Očakávané udalosti:

• parlament rokuje o novele rozpočtu či mimoriadnych dôchodkoch v novembri
  • v Prahe sa koná neformálny samit lídrov EÚ
  •  vyhlásia laureáta Nobelovej ceny za mier

V príprave pred štartom NHL nastúpil aj Šimon Nemec. Draftová dvojka odohrala 19 minút v druhej obrannej dvojici New Jersey pri prehre s NY Islanders 2:5. Tréneri mu dali až tri a pol minúty priestoru v presilových hrách a bol aj pri góle Clarka. V drese Tampy Bay nastúpil Erik Černák, mal 5 hitov. (nhl)

Juraj Slafkovský bol pri nočnej prehre s Ottawou 3:4 opäť najlepším hráčom Montrealu, vyhlásili ho za druhú hviezdu zápasu. Nastúpil v treťom útoku, pripísal si asistenciu na gól. „Hral dobre, bol to jeho najlepší zápas. Bol som spokojný s jeho dotykmi na ľade, celkovo ma veľmi potešil,“ povedal tréner Martin St. Louis.

Počasie na dnes: Jasno až polojasno, dopoludnia miestami hmla alebo zväčšená oblačnosť. Denná teplota 18 až 23 stupňov. (shmú)