Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Basketbal

Denver zvíťazil v Miami 109:94 a vo finálovej sérii play-off NBA vedie 2:1 na zápasy. Hosťujúci Jamal Murray a Nikola Jokić zaznamenali triple double a stali sa prvými spoluhráčmi v histórii, ktorým sa to podarilo v jednom finálovom zápase.

Slovenská ženská basketbalová reprezentácia v príprave prehrala s Českom 84:87. Oba tímy sa stretnú ešte vo štvrtok 8. júna predpoludním a neskôr odcestujú na ME, ktoré sa pre Slovenky v Ľubľane začínajú 15. júna zápasom proti Maďarsku, následne budú hrať so Srbskom a Tureckom. (tasr, n)

Slovenské basketbalistky zaznamenali v príprave na ME druhé víťazstvo. Podobne ako pred týždňom aj teraz uspeli v druhej konfrontácii s rovnakým súperom, nad Lotyšskom vyhrali 56:51 a pobaltskému súperovi tak vrátili prehru 61:74 z piatkového stretnutia. (tasr)

Basketbalistky prehrali v treťom prípravnom zápase pred ME v Rige s reprezentáciou Lotyšska 61:74. K výhre nepomohlo ani 19 bodov Ivany Jakubcovej, ktorá bola najlepšou strelkyňou Slovenska. S Lotyšskom sa na rovnakom mieste stretnú aj v sobotu 3. júna o 19.00 h. (tasr)