Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Bundesliga

Futbalisti Bayeru Leverkusen sú historicky prvýkrát šampiónmi nemeckej bundesligy. Zverenci trénera Xabiho Alonsa dnes zvíťazili nad Brémami 5:0 a päť kôl pred koncom majú pred druhým Bayernom nedostihnuteľný 16-bodový náskok. (n)

Bayern Mníchov prehral s Borussiou Dortmund 0:2 a na prvý Bayer Leverkusen stráca už 13 bodov sedem zápasov pred záverom bundesligy. Za hostí skórovali Adeyemi a Ryerson, domácemu Kaneovi v 89. minúte neuznali gól pre ofsajd, zasahoval VAR.

Futbalisti Bayeru Leverkusen zdolali Hoffenheim 2:1, hoci ešte v 87. minúte prehrávali 0:1. Najprv vyrovnal Andrich, víťazný gól strelil Schick. Na prvom mieste majú 13-bodový náskok pred druhým Bayernom, ktorý má k dobru dnešný zápas proti Dortmundu.