Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, Serie A

Chorvátsky brankár Dominik Livaković zasahoval aj v 65. minúte. Pred ním sa dostal k lopte brazílsky hráč Lucas Paquetá, no jeho strelu z tesnej blízkosti Livaković vyrazil na rohový kop.

Úvodný gól štvrťfinále MS vo futbale medzi Chorvátskom a Brazíliou mohol streliť Neymar, no jeho zakončenie v 54. minúte zvnútra šestnástky vyrazil chorvátsky brankár Dominik Livaković.

Pred začiatkom 2. polčasu neurobili tréneri oboch tímov žiadne zmeny v zostavách. Brazílčania aj Chorváti tak naďalej hrajú s tromi útočníkmi.

Brazília remizuje s Chorvátskom 0:0 po úvodnom polčase štvrťfinále MS vo futbale. Najväčšiu šancu Chorvátska mali v 13. minúte Josip Juranović a Ivan Perišić. Brazílčan Neymar sa v 1. polčase dostal k dvom strelám.

V prvých 30 minútach štvrťfinále MS vo futbale medzi Brazíliou a Chorvátskom nepadol gól. Brazílčania dvakrát vystrelili na chorvátskeho brankára Dominika Livakovića. Jeden strelecký pokus mal aj Neymar. Chorváti bránu súpera ešte netrafili.