Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Fortuna liga, Futbal, ŠK Slovan Bratislava

Futbalisti Švajčiarska remizujú so Srbskom 2:2 po 1. polčase zápasu MS. Švajčiarske góly dali Shaqiri a Embolo. Za Srbsko skórovali Mitrović a Vlahović. Švajčiari tak zatiaľ zostávajú na postupovej pozícii. V druhom zápase Brazília remizuje s Kamerunom 0:0.

Na futbalových MS sa začali záverečné dva zápasy skupinovej časti. Kamerun hrá s Brazíliou, ktorá už je istým osemfinalistom. Kamerun musí vyhrať, aby mal šancu postúpiť. Ak Kamerun nevyhrá, Švajčiarsku proti Srbsku bude stačiť na postup aj remíza.

Futbalisti Uruguaja vyhrávajú nad Ghanou 2:0 po 1. polčase a zatiaľ postupujú do osemfinále MS. Ghana mohla viesť v 21. minúte, no Ayew nepremenil penaltu. Následne dal dva góly Uruguaja de Arrascaeta. V ďalšom zápase Portugalsko remizuje s Južnou Kóreou 1:1.

Začali sa záverečné zápasy H-skupiny MS. Uruguaj musí poraziť Ghanu, inak nepostúpi do osemfinále. Africkej krajine stačí aj remíza na postup, no Južná Kórea nesmie zdolať Portugalsko dvojgólovým rozdielom. Portugalsko už má istý postup zo skupiny.