Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Fortuna liga, Futbal

Počas sobotného programu MS si postup do osemfinále zabezpečili Francúzi. K účasti v ďalšej fáze turnaja sa priblížili Austrálčania, Poliaci a aj Argentínčania, ktorých k víťazstvu nad Mexikom 2:0 potiahol Lionel Messi gólom a asistenciou.

Argentína remizuje s Mexikom 0:0 po úvodnom polčase zápasu MS v Katare. Argentínčania aj Mexičania vyslali na bránu súpera len jednu strelu. Argentínsky brankár Emiliano Martínez čakal na zákrok do 45. minúty.

Na futbalových MS sa začína zápas medzi Argentínou a Mexikom. Argentína prehrala so Saudskou Arábiou 1:2 vo svojom úvodnom zápase a v prípade ďalšej prehry stratí šancu na postup do osemfinále MS.