Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, Liga národov

Po zápasoch v základných skupinách na MS skončili Nemecko aj Belgicko. Maroko ako víťaz skupiny F bude hrať v osemfinále proti Španielsku. Japonsko, ktoré vyhralo skupinu E, čakajú obhajcovia striebra Chorváti.

Futbalisti Nemecka vyhrávajú po 1. polčase nad Kostarikou 1:0. Nemci mali prevahu, jediný gól strelil Gnabry. Kostarika mohla vyrovnať na konci polčasu, ale strelu Fullera vyrazil na roh Neuer. Španielsko vedie nad Japonskom 1:0 po góle Moratu.

Začali sa posledné zápasy E-skupiny na MS vo futbale. Španielsko potrebuje na istotu postupu získať bod proti Japonsku. Nemecko musí vyhrať nad Kostarikou a zároveň potrebuje, aby Španieli neprehrali s Japonskom. Zápas medzi Nemeckom a Kostarikou vedie Stéphanie Frappartová, prvá ženská hlavná rozhodkyňa v histórii MS.