Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal

Štvrťfinále MS vo futbale medzi Brazíliou a Chorvátskom za stavu 1:1 rozhodnú pokutové kopy. Chorváti už na turnaji absolvovali penaltový rozstrel v osemfinále proti Japonsku. Pre Brazíliu to bude premiéra na turnaji.

Chorvátski futbalisti vyrovnali v 117. minúte štvrťfinále MS vo futbale. Mislav Oršić potiahol akciu po ľavej strane, následne poslal prihrávku na hranicu šestnástky. Našiel ju Petković, ktorý vystreli spoza brazílskeho obrancu a brankár Alisson na strelu nedočiahol.

Brazília vedie nad Chorvátskom 1:0 po 1. predĺžení štvrťfinále MS vo futbale. Na konci úvodného predĺženia skóroval Neymar, ktorý 77. gólom v reprezentácii vyrovnal rekord Pelého.

V úvodnom štvrťfinále MS vo futbale medzi Brazíliou a Chorvátskom sa bude predlžovať za stavu 0:0. Brazílčania mali päť šancí na gól v 2. polčase, no všetky ich pokusy zastavil Dominik Livaković v bráne Chorvátska.