Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Počasie na dnes: Na mnohých miestach dážď alebo dážď so snehom, v severnej polovici územia a na západe sneženie. Miestami hrozia snehové jazyky, záveje či poľadovica. Teplota od -3 na Orave do +7 na Zemplíne. Slabý, neskôr miestami severozápadný vietor do 40 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Prevažne zamračené, hmlisto. Na mnohých miestach sneženie. V južnej polovici postupne dážď alebo mrznúci dážď s tvorbou poľadovice. Teplota -1 až 4 stupne. (shmú)

Počasie na dnes: Prevažne zamračené a na mnohých miestach sneženie, na juhu miestami aj výdatné. Na juhozápade a v Honte postupne dážď. Ojedinele poľadovica a tvorba snehových jazykov. Teplota -3 až +2 stupne a juhovýchodný vietor do 25 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Jasno až polooblačno, spočiatku miestami, najmä na východe, nízka oblačnosť.
Ojedinele slabé sneženie. Na severe a východe Slovenska platí výstraha pred snežením a snehovými jazykmi. Teplota -5 až 3 stupne. (shmú)

Počasie na dnes: Na východe a juhovýchode platia výstrahy pred snežením, v južnej polovici Slovenska lokálne aj dážď. Denná teplota -2 až +5 stupňov. Slabý, spočiatku miestami juhovýchodný vietor do 25 km/h. (shmú)