Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, MS vo futbale

Holandský tréner Louis van Gaal urobil pred začiatkom 2. polčasu dve zmeny v zostave. V zápase skončili Steven Bergwijn a Marten de Roon. Nahradili ich Steven Berghuis a Teun Koopmeiners. Argentínčania nastúpili v rovnakej zostave.

Argentína vedie nad Holandskom 1:0 po úvodnom polčase štvrťfinále MS vo futbale. Gól dal Nahuel Molina po prihrávke Lionela Messiho. Argentína v 1. polčase zaznamenala tri strely na bránu, Holanďania nevystrelili na bránu ani raz.

Futbalisti Argentíny vyhrávajú v 35. minúte nad Holandskom 1:0 po góle Nahuela Molinu. Šancu hráčovi Atlética Madrid vytvoril Lionel Messi, ktorý sa najskôr zbavil súpera a následne poslal prihrávku za obranu.

Po úvodnej polhodine hrá Argentína s Holandskom 0:0 vo štvrťfinále MS vo futbale. Lionel Messi sa zatiaľ dostal k jednej strele, no v 24. minúte zakončoval nepresne.

Začalo sa druhé štvrťfinále MS vo futbale medzi Argentínou a Holandskom. Argentína vyhrala 2:1 v osemfinále nad Austráliou po góloch Messiho a Álvareza. Holanďania porazili USA 3:1.