Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, Milan Škriniar, Seriály

Kórejská republika znížila stav proti Brazílii na 1:4, v 76. minúte prekonal Alissona strelou spoza pokutového územia Paik.

V 55. minúte sa presadil v pokutovom území Raphinha, juhokórejský brankár Kim jeho strelu pokryl pred bránkovou čiarou. Brazílsky útočník nepremenil svoju šancu ani o 7 minút neskôr, keď neprekonal Kima z bezprostrednej blízkosti.

Kórejská republika začala 2. polčas aktívne. V 47. minúte po zaváhaní Marquinhosa sa dostal do šance Son, no jeho strelu Alisson vyrazil na roh.

Brazílski futbalisti vyhrávajú po 1. polčase nad Kórejskou republikou 4:0. Brazília na ihrisku dominovala, jej góly v osemfinále postupne strelili Vinícius, Neymar, Richarlison a Paquetá.

Brazília strelila v 1. polčase Kórejskej republike aj štvrtý gól, v 36. minúte zakončil Paquetá ďalšiu kombinačnú akciu po prihrávke od Viníciusa.