Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, MS vo futbale

Futbalisti Brazílie vyhrávajú nad Kórejskou republikou 1:0. V 7. minúte sa presadil technickou strelou Vinícius, ktorý využil prienik do pokutového územia od Raphinhu. Druhý gól Brazílie pridal o 6 minút neskôr z penalty Neymar, pokutový kop vybojoval Richarlison.

Na futbalových MS sa začalo osemfinále medzi Brazíliou a Kórejskou republikou. Do zostavy Brazílie, ktorá si zabezpečila postup zo skupiny po úvodných dvoch zápasoch, sa vrátil Neymar. Kórejská republika postúpila na úkor Uruguaja po tom, čo v poslednom zápase vyhrala nad Portugalskom.

Futbalisti Chorvátska remizujú s Japonskom 1:1 aj po predĺžení, o postupujúcom do štvrťfinále MS rozhodne penaltový rozstrel.