Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Danglár, MS vo futbale

Srbsko vyhráva po 1. polčase na futbalových MS nad Kamerunom 2:1. Kamerun viedol od 29. minúty po góle Castelletta. Srbsko strelilo oba góly v nadstavenom čase polčasu, keď sa presadili Pavlović a Milinković-Savić.

Začal sa zápas medzi Kamerunom a Srbskom na MS vo futbale. Obidva tímy majú na konte po jednej prehre a potrebujú bodovať, aby zostali v hre o postup do osemfinále. Za Kamerun nenastúpil brankár Andre Onana, ktorého tréner Rigobert Song vynechal zo zostavy z disciplinárnych dôvodov.

Na MS vo futbale nastúpia proti sebe Brazília a Švajčiarsko. Oba tímy vyhrali svoje prvé zápasy, Brazílii bude chýbať zranený Neymar. Ak Portugalsko zvíťazí nad Uruguajom, postúpi do osemfinále.