Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Hokej, NHL

Hokejistka Nela Lopušanová zaznamenala dve asistencie pri výhre Slovenska nad Nórskom 3:2 po predĺžení a nájazdoch. V druhom zápase Sloveniek na Turnaji piatich krajín v Budapešti premenila víťazný nájazd Nikola Nemčeková. (tasr)

Slovenskí hokejisti remizujú po skončení riadneho hracieho času s Nemeckom 2:2, nasleduje predĺženie. Druhý nemecký gól strelil v 43. minúte Bennet Rossmy, za Slovensko vyrovnal v 55. minúte Maroš Jedlička.

Slovenskí hokejisti remizujú po 2. tretine s Nemeckom 1:1. V 34. minúte prekonal slovenského brankára Samuela Hlavaja nemecký útočník Luca Zitterbart.

Slovenskí hokejisti vyhrávajú po 1. tretine nad Nemeckom 1:0. Jediný gól strelil vo 4. minúte Jozef Baláž, oba tímy nevyužili po jednej presilovke.