Nemeckí futbalisti nečakane prehrali na MS s Japonskom 1:2

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, MS vo futbale

Po skončení riadneho hracieho času v osemfinále medzi Chorvátskom a Japonskom je nerozhodné skóre 1:1, v zápase MS vo futbale nasleduje predĺženie. Japonsko viedlo po góle Maedu, na začiatku 2. polčasu vyrovnal Perišić.

Svoj druhý gól v zápase mohol v 76. minúte pridať Perišić, ale jeho strelu z hranice pokutového územia tečoval japonský obranca na roh.

Chorvátski futbalisti remizujú s Japonskom 1:1, vyrovnávajúci gól dal v 55. minúte hlavou Perišić po centrovanej lopte od Lovrena. O osem minút neskôr sa dostal k strele spoza pokutového územia Modrić, ktorého strelu Gonda vyrazil na roh.

Futbalisti Japonska vyhrávajú po 1. polčase nad Chorvátskom 1:0, jediný gól strelil v 43. minúte Maeda. Chorváti sa v úvodnej časti ťažko presadzovali proti organizovaným Japoncom, ktorí sa spoliehali na rýchle protiútoky.

Japonsko vyhráva nad Chorvátskom 1:0, v 43. minúte strelil gól Maeda. Japonsko zahralo rohový kop na krátko a Maeda dorazil do brány centrovanú loptu.

Pred koncom 1. polčasu vyšiel Japoncom protiútok. Na konci kombinačnej akcie sa ocitol Kamada, ktorý však z tesnej blízkosti netrafil Livakovićovu bránu.