Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbal, Rozhovory

V úvodnom polčase zápasu MS medzi Španielskom a Nemeckom gól nepadol. Nemci síce skórovali v závere polčasu zo štandardnej situácie, ale Antonio Rüdiger bol v ofsajde. Najväčšiu šancu Španielska mal Dani Olmo, jeho zakončenie vyrazil Manuel Neuer do brvna.

Začal sa zápas Španielska s Nemeckom na MS vo futbale. Nemci v úvodnom zápase prehrali s Japonskom 1:2. Aj keby prehrali so Španielskom, stále budú mať šancu na postup do osemfinále. Španieli v prvom zápase zdolali Kostariku 7:0.

Chorváti vyhrávajú nad Kanadou 2:1 po úvodnom polčase zápasu MS. Kanaďania skórovali z prvej akcie, autorom gólu bol Alphonso Davies. Chorváti vyrovnali zásluhou Andreja Kramarića a do vedenia ich poslal Marko Livaja.