Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Predpoveď počasia: Na západe a severe silný vietor, s nárazmi vyše 70 km/h, na horách až silná víchrica. Na horách vyhlásili 4. stupeň lavínového nebezpečenstva. Zamračené a od západu sneženie, na západe neskôr do 900 m dážď. Večer možnosť búrky. Ojedinele snehové jazyky, záveje, poľadovica. Denná teplota -2 až 4, na západe do 7 st. (shmú)

Predpoveď počasia: Denná teplota od -1 stupňa na severe do +8 stupňov na juhozápade. Premenlivá, prevažne veľká oblačnosť. Na mnohých miestach prehánky alebo dážď, od 500 metrov, lokálne aj nižšie, sneženie. (shmú)

Počasie na dnes: Pozor na poľadovicu či silný vietor. Bude premenlivá, prevažne veľká oblačnosť a na viacerých miestach prehánky, od cca 400 m snehové. Ojedinele sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje. Teplota 3 až 8, na severe -1 až 3 stupne. (shmú)

Predpoveď počasia: Na západe Slovenska a na horách platia výstrahy pred vetrom. Prevažne západný vietor do 45, v nárazoch ojedinele okolo 70 km/h, na horách až víchrica. Neskôr zoslabne. Bude premenlivá veľká, na juhu aj zmenšená oblačnosť. Na mnohých miestach sneženie, v nížinách aj dážď. Lokálne snehové jazyky. Denná teplota -2 až 6 st. (shmú)

Počasie na dnes: Spočiatku polojasno až oblačno, postupne na väčšine územia sneženie, do cca 300 m aj dážď. Teplota -2 až 6 stupňov. Na juhozápade platí výstraha pred silným vetrom, na horách pred víchricou a snežením. (shmú)