Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na pripomienky@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Predpoveď počasia: Na Slovensku dnes bude polooblačno až oblačno. Denná teplota vystúpi na −8 až −3, na západe a juhu okolo 1 stupeň Celzia. Na horách sa očakáva prudký až búrlivý vietor. SHMÚ vydal výstrahy 1. a 2. stupňa pred nízkymi teplotami, silným vetrom na horách a snehovými jazykmi a závejmi. (shmú)

Predpoveď počasia: Na horách platia varovania pred búrlivým vetrom až orkánom, v ostatných oblastiach severozápadný až severný vietor do 60, v nárazoch do 90 km/h. Na mnohých miestach sneženie, v Žilinskom kraji a na Spiši výdatné. Spočiatku aj dážď so snehom alebo dážď. Lokálne snehové jazyky a záveje, ojedinele poľadovica. Denná teplota −3 až +5 st. (shmú)

Predpoveď počasia: Na západe a severe silný vietor, s nárazmi vyše 70 km/h, na horách až silná víchrica. Na horách vyhlásili 4. stupeň lavínového nebezpečenstva. Zamračené a od západu sneženie, na západe neskôr do 900 m dážď. Večer možnosť búrky. Ojedinele snehové jazyky, záveje, poľadovica. Denná teplota −2 až 4, na západe do 7 st. (shmú)

Predpoveď počasia: Denná teplota od -1 stupňa na severe do +8 stupňov na juhozápade. Premenlivá, prevažne veľká oblačnosť. Na mnohých miestach prehánky alebo dážď, od 500 metrov, lokálne aj nižšie, sneženie. (shmú)