Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Počasie na dnes: Na mnohých miestach sneženie, v južnej polovici územia miestami aj dážď so snehom alebo dážď. Ojedinele poľadovica. Denná teplota -3 až +3 st. Prevažne slabý, na západe severozápadný vietor do 30 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Oblačno až zamračené. Na mnohých miestach sneženie, v južnej polovici územia miestami aj dážď so snehom alebo dážď. Platia výstrahy pred poľadovicou, hmlou a výdatným snežením. Denná teplota -1 až +4 stupne. (shmú)

Predpoveď počasia: Najvyššia teplota -4 až +1, na juhozápade miestami do +3 stupňov. Oblačno až zamračené, najmä v južnej polovici územia ojedinele slabé sneženie. (shmú)  

Počasie na dnes: Oblačno až zamračené, spočiatku miestami jasno. Ojedinele slabé sneženie a veľmi chladno. Na západe ojedinele tvorba snehových jazykov. Najvyššia denná teplota od -7 st. na Spiši do +2 st. na juhozápade Slabý, postupne prevažne juhovýchodný vietor do 40, v nárazoch do 70 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Spočiatku prevažne oblačno a miestami sneženie. Ráno ojedinele poľadovica a snehové jazyky. Denná teplota od −6 po +2 stupne. Platia výstrahy pred poľadovicou a nízkymi teplotami. Na rieke Bodrog v okrese Trebišov platí 3. stupeň výstrahy pred povodňami. (shmú)

Počasie na dnes: Na mnohých miestach dážď alebo dážď so snehom, v severnej polovici územia a na západe sneženie. Miestami hrozia snehové jazyky, záveje či poľadovica. Teplota od -3 na Orave do +7 na Zemplíne. Slabý, neskôr miestami severozápadný vietor do 40 km/h. (shmú)