Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Počasie na dnes: Jasno až polooblačno, spočiatku miestami, najmä na východe, nízka oblačnosť.
Ojedinele slabé sneženie. Na severe a východe Slovenska platí výstraha pred snežením a snehovými jazykmi. Teplota -5 až 3 stupne. (shmú)

Počasie na dnes: Na východe a juhovýchode platia výstrahy pred snežením, v južnej polovici Slovenska lokálne aj dážď. Denná teplota -2 až +5 stupňov. Slabý, spočiatku miestami juhovýchodný vietor do 25 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Oblačno až zamračené, dopoludnia na východe aj zmenšená oblačnosť. Miestami sneženie, neskôr na juhozápade aj dážď. Na juhozápade platí výstraha pred poľadovicou. Denná teplota -4 až +5 stupňov. (shmú)

Predpoveď počasia: V nedeľu bude na Slovensku chladno, teploty vystúpia na -5 až 1, na juhu do 4 stupňov Celzia. Oblačnosť bude premenlivá až veľká. Miestami môžeme očakávať snehové prehánky alebo sneženie, ojedinele snehové jazyky. (shmú)

Počasie na dnes: Na viacerých miestach sneženie alebo snehové prehánky. Na juhu menej zrážok. Ojedinele poľadovica a tvorba snehových jazykov. Chladno, denná teplota -3 až 6 stupňov. Severozápadný až severný vietor do 35 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Na väčšine územia dážď alebo prehánky, vo vyšších polohách sneženie. Ojedinele poľadovica. Teplota 5 až 10 stupňov, na severe a Horehroní chladnejšie. Na horách hrozí víchrica. (shmú)