Denník N

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Predpoveď počasia

Počasie na dnes: Oblačno až zamračené, spočiatku miestami jasno. Ojedinele slabé sneženie a veľmi chladno. Na západe ojedinele tvorba snehových jazykov. Najvyššia denná teplota od -7 st. na Spiši do +2 st. na juhozápade Slabý, postupne prevažne juhovýchodný vietor do 40, v nárazoch do 70 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Spočiatku prevažne oblačno a miestami sneženie. Ráno ojedinele poľadovica a snehové jazyky. Denná teplota od −6 po +2 stupne. Platia výstrahy pred poľadovicou a nízkymi teplotami. Na rieke Bodrog v okrese Trebišov platí 3. stupeň výstrahy pred povodňami. (shmú)

Počasie na dnes: Na mnohých miestach dážď alebo dážď so snehom, v severnej polovici územia a na západe sneženie. Miestami hrozia snehové jazyky, záveje či poľadovica. Teplota od -3 na Orave do +7 na Zemplíne. Slabý, neskôr miestami severozápadný vietor do 40 km/h. (shmú)

Počasie na dnes: Prevažne zamračené, hmlisto. Na mnohých miestach sneženie. V južnej polovici postupne dážď alebo mrznúci dážď s tvorbou poľadovice. Teplota -1 až 4 stupne. (shmú)

Počasie na dnes: Prevažne zamračené a na mnohých miestach sneženie, na juhu miestami aj výdatné. Na juhozápade a v Honte postupne dážď. Ojedinele poľadovica a tvorba snehových jazykov. Teplota -3 až +2 stupne a juhovýchodný vietor do 25 km/h. (shmú)