Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Najnovšie z témy: Futbal, Futbalová Niké liga, ŠK Slovan Bratislava, Žilina

Ondrej Duda v nadstavenom čase asistoval na víťazný gól Verony proti Udinese, na ihrisko prišiel v 83. minúte spolu so spoluhráčom Tomášom Suslovom. Gól Diega Coppolu znamená, že Verona v tabuľke Serie A preskočila práve Udinese a zóne zostupu sa vzdialila na štyri body, hoci má o zápas viac.

Arsenal sa v nekompletnej tabuľke Premier League dostal o bod na prvé miesto pred Manchester City a o tri pred Liverpool. Vo Wolverhamptone vyhral 2:0 gólmi Trossarda a Odegaarda. Liverpool hrá zajtra na ihrisku Fulhamu, City vo štvrtok v Brightone.

Futbalisti Manchestru City sú prvými finalistami FA Cupu, vo Wembley zdolali Chelsea FC 1:0 gólom Bernarda Silvu z 84. minúty. V druhom semifinále sa zajtra stretne Manchester United s druholigovým Coventry.

Futbalisti Dunajskej Stredy remizovali 0:0 s Ružomberkom, Žilinčania vyhrali 2:1 v Podbrezovej v skupine o titul Niké ligy. Tretia Žilina má teraz trojbodový náskok na štvrtý DAC. Zajtra sa hrá derby Trnava – Slovan (17:30).

Futbalisti Neapola prehrali na ihrisku Empoli 0:1, Stanislav Lobotka odohral za hostí celý zápas. Tím trénera Francesca Calzonu získal päť bodov z posledných piatich zápasov, v Serie A mu patrí ôsme miesto.