Včerajšie ohlásenie priorít Smeru na rok 2017 vyvolalo rozporuplné reakcie. Cynická obluda tuší, že najväčší zmätok nastal asi na prokuratúre.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie správy

Proruskí separatisti zosilňujú výpady proti ukrajinskej armáde, ktorú vinia zo zodpovednosti za dnešný incident v Luhansku, pri ktorom vozidlo pozorovateľov OBSE narazilo na mínu. Incident si vyžiadal jedného mŕtveho pozorovateľa z USA a zranil pozorovateľku z Nemecka a jej kolegu z Česka. Podľa separatistov je udalosť „naplánovanou diverziou Kyjeva“. (čtk)

Pozorovateľ OBSE, ktorý dnes zomrel na východnej Ukrajine, bol Američan. Medzi dvojicou zranených členov misie je aj Čech. Ich obrnené vozidlo neďaleko Luhanska, na území ovládanom separatistami, narazilo na mínu. (čtk)

Slovenské tenistky prehrávajú vo Fed Cupe v baráži o účasť vo svetovej skupine s Holandskom 1:2. O druhý bod pre Holanďanky sa v bratislavskom NTC zaslúžila Kiki Bertensová, ktorá v úvodnej nedeľňajšej dvojhre v súboji tímových jednotiek zdolala Janu Čepelovú 6:3, 6:3. (tasr)

Švajčiarska centrálna banka je pripravená podniknúť kroky na zmiernenie tlaku na rast švajčiarskeho franku, ktorý by mohol prameniť z výsledku francúzskych prezidentských volieb. Uviedol to šéf banky Thomas Jordan. (bloomberg)

Prémiový článok e-mailom
raz týždenne zadarmo!

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 82831 z vás dostáva správy e-mailom