„Myslím si, že môžeme byť spokojní. Dosiahli sme trojnásobok toho, čo ponúkal zamestnávateľ v prvý deň štrajku,“ konštatoval šéf odborov vo fabrike PPS Group v Detve Stanislav Ľupták po tom, čo odborári vyštrajkovali zvýšenie platov.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Ekonomika, Slovensko

Maroš Kramár po premietaní filmu Únos v parlamente kritizoval našich politikov za neslušné správanie a komentoval aj predsedu Národnej rady Andreja Danka. Podľa Kramára už stihol dať Danko aj námet na film. Ak by sa točil, bola by to podľa Kramára fraška. "Ak sa to raz bude točiť, už teraz mi je ľúto toho herca, ktorý sa bude musieť učiť tie siahodlhé monológy o ničom a tie zvraty. Je to neskutočné," poznamenal. (tasr)

Finančná divízia Volkswagenu vlani napriek emisnému škandálu dosiahla rekordný zisk, rovnako ako celá skupina. Prevádzkový zisk divízie sa zvýšil o 10 % na 2,1 miliardy eur. (čtk)

Generálna prokuratúra preskúmava rozhodnutie ministerstva práce o nezrušení akreditácie Čistému dňu v Galante. Koná na základe pokynu generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára. (tasr)

Prémiový článok e-mailom
raz týždenne zadarmo!

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 82596 z vás dostáva správy e-mailom