Trump sa na dnešnej tlačovke oboril na reportéra televízie CNN, ktorá publikovala neoverenú správu o zhromažďovaní kompromitujúcich materiálov na Trumpa v Rusku. Prezident, ktorý tlačovku sám viedol, odmietol novinárovi CNN Jimovi Acostovi dať slovo.

„Vy nie, vy nie, vaša organizácia je príšerná,“ zahriakol Trump novinára, ktorý sa snažil položiť otázku. „Nebuďte hrubý, nedovolím vám otázku, vydávate vymyslené správy,“ povedal Trump.

Acosta sa ešte stihol posťažovať, že prezident sa správa nevhodne. (čtk)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Trump prezidentom

Biely dom navrhol demokratickým poslancom kongresu výmenný obchod, ktorý by na jednej strane umožnil financovanie systému zdravotného poistenia Obamacare, a na druhej strane zabezpečil financovanie stavby ochranného múru na hranici s Mexikom. V rozhovore pre Bloomberg to vyhlásil riaditeľ vládneho rozpočtového úradu Mick Mulvaney. Demokrati však návrh odmietli.

Trump zmiernil svoj odpor voči obchodnému rokovaniu s EÚ ako celkom, keď pokusy o dohodu s jednotlivými členskými štátmi zlyhali, píše britský denník The Times s odvolaním sa na washingtonské zdroje. Pokiaľ ide o obchodné rozhovory, Británia sa ocitla až na druhom mieste za kontinentálnym európskym blokom. (čtk)

Prémiový článok e-mailom
raz týždenne zadarmo!

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 82831 z vás dostáva správy e-mailom