Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Sestry Serena a Venus Williamsové budú hrať spolu vo štvorhre na Roland Garros. Vo štvrtok to oznámili organizátori antukového grandslamového turnaja, ktorý odštartuje v nedeľu. Američanky dostali voľnú kartu na podujatí, na ktorom spolu triumfovali v rokoch 1999 a 2010. (ap, tasr)

Tenistka Rebecca Šramková sa prebojovala do finále kvalifikácie na Roland Garros. V druhom kole zdolala na parížskej antuke domácu Francúzku Diane Parryovú 7:6 (6), 6:0. (tasr)

Slovenský tenista Jozef Kovalík sa prebojoval do finále kvalifikácie na Roland Garros. V 2. kole zdolal Američana Reillyho Opelku 6:2, 3:6, 7:6 (4). (tasr)

Slovenský hokejista Boris Sádecký bude aj v nasledujúcej sezóne obliekať dres Dukly Trenčín. Dvadsaťjedenročný útočník podpísal  s vicemajstrom zmluvu na jeden rok, bez možnosti striedavého štartu v inom klube.

Slovenský tenista Andrej Martin neuspel v 2. kole kvalifikácie na grandslamovom turnaji Roland Garros. Na parížskej antuke prehral s Brazílčanom Rogeriom Dutrom Silvom 2:6, 0:6.

Najčítanejšie

| |