Jana Čevelová

Pri hromadnej nehode na D1 sa zrazili desiatky áut, 24 ľudí sa zranilo

Na D1 pod Tatrami došlo k hromadnej nehode, hlásia 24 zranených, úsek medzi Popradom a Spišským Štvrtkom je v oboch smeroch neprejazdný. Prvé informácie hovorili o 30 až 40 zrazených osobných autách. 

Foto - hazz

Situáciu na mieste komplikuje silný vietor a snehová búrka.  Na cestách v okresoch Poprad, Kežmarok a Levoča je od ranných hodín vyhlásená mimoriadna situácia.

Cesty v podtatranskom regióne sú mokré, v niektorých oblastiach vlhké, na komunikáciách v oblasti Vysokých Tatier sa miestami nachádza kašovitý sneh.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Strana Sieť čelí popri splácaní 2,8-miliónového úveru z Fio banky aj ďalším státisícovým dlžobám. Exekútori už začali dlhy vymáhať a môžu strane siahnuť aj na peniaze, ktoré dostáva z rozpočtu. Sieť dlžoby potvrdila s tým, že ide o pohľadávky z predvolebnej kampane. (sme)

Aké je byť antifašistom v Spišskej Belej, kde kotlebovci získali 16 percent. Bývalý člen kotlebových hliadok sa vyhrážal študentovi, ktorý sa vysmieval extrémistom pri zdieľaní blogu bojovníka proti fašistom Jána Benčíka.

Spišská Belá je mestečkom v Kežmarskom okrese, kde sústreďujú kotlebovské hliadky, a kde ĽSNS získala napriemernú podporu. Sedemnásťročný Ján Vojtaššák sa s tým nechce zmieriť. Foto N – Vladimír Šimíček

V bratislavských Podunajských Biskupiciach je pre nehodu neprejazdná Vinohradnícka ulica v úseku od križovatky od obce Miloslavov smerom do Bratislavy. V opačnom smere je cesta prejazdná. (tasr)

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 126496 z vás dostáva správy e-mailom