Jana Čevelová

Pri hromadnej nehode na D1 sa zrazili desiatky áut, 24 ľudí sa zranilo

Na D1 pod Tatrami došlo k hromadnej nehode, hlásia 24 zranených, úsek medzi Popradom a Spišským Štvrtkom je v oboch smeroch neprejazdný. Prvé informácie hovorili o 30 až 40 zrazených osobných autách. 

Foto - hazz

Situáciu na mieste komplikuje silný vietor a snehová búrka.  Na cestách v okresoch Poprad, Kežmarok a Levoča je od ranných hodín vyhlásená mimoriadna situácia.

Cesty v podtatranskom regióne sú mokré, v niektorých oblastiach vlhké, na komunikáciách v oblasti Vysokých Tatier sa miestami nachádza kašovitý sneh.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Do konca októbra sa podľa Pellegriniho rozhodne, či internet do „bielych miest“ zabezpečia len telekomunikační operátori vlastnou investičnou aktivitou, alebo to zabezpečí štát z eurofondov. Na Slovensku je 207 bielych miest, vláda môže na ich pokrytie internetom použiť z eurofondov asi 80 miliónov eur.

Kandidatúru Renáty Kaščákovej na post predsedníčky Trenčianskeho kraja podporí 6 pravicových subjektov: SaS, OĽaNO, KDH, Nova, Zmena zdola a OKS. Kaščáková je poslankyňou Národnej rady za SaS. (tasr)

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 102296 z vás dostáva správy e-mailom