Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Kotleba

Na TA3 debatovali Richard Sulík a Marian Kotleba. Predseda SaS, ktorý je inak dobrý diskutér, si tak osobne vyskúšal, aké ťažké je čeliť nenávisti skrývanej za nekonečný prísun demagógie prekladanej povrchnou, ale účinnou kritikou skutočných problémov. Treba uznať, že Kotleba je v tom veľmi dobrý. Udalosti víkendu v Newsfiltri komentuje Roman Pataj.

Šéf SaS Sulík o programe Kotlebovej strany hovorí, že je to cesta do Bieloruska. „Chcú aj vystúpiť z EÚ, aj dôchodkový vek 60 rokov, aj zníženie dane na 15 %, aj mať vyrovnaný rozpočet. Vy ste taký kalerábista ako Danko,“ povedal v diskusii TA3 Marianovi Kotlebovi.

Šéf SaS Richard Sulík potvrdil, že ich kandidátom za banskobystrického župana je poslanec Martin Klus. Naznačil však, že keby situácia nebola priaznivá, rozhodnutie môžu zmeniť. "Trošku predbiehame, ako sa voľby vyvinú a kto naozaj bude kandidovať," povedal v TA3 Sulík.

"Dávam vám za pravdu, pán Kotleba, keď je návrh dobrý, má byť podporený," reagoval šéf SaS na Kotlebovu kritiku, že niektorí poslanci strany cielene nepodporujú návrhy ĽSNS. "Ale váš poslanec umožnil odhlasovanie klamlivej správy o agentúre Evke," vytkol Sulík Kotlebovi v debate TA3.

"Nevieme si predstaviť povolebnú spoluprácu s pánom Kotlebom," povedal v TA3 šéf SaS Richard Sulík.

Prémiový článok e-mailom
raz týždenne zadarmo!

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 88714 z vás dostáva správy e-mailom