Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Futbalové ME do 21 rokov

V druhom zápase A-skupiny vyhráva Anglicko nad Poľskom 2:0. Ak sa v zostávajúcich 20 minútach nič nezmení, Anglicko vyhrá A skupinu a postúpi do semifinále, Slovensko skončí druhé a bude čakať na výsledky zápasov v skupinách B a C.

V druhom polčase je zápas Slovenska a Švédska vyrovnaný, tempo hry je voľnejšie, ani jedno mužstvo si nevypracovalo šancu. Po hodine hry vyhrávame na ME do 21 rokov 2:0.

Futbaloví reprezentanti do 21 rokov vyhrávajú na ME po 1. polčase nad Švédskom 2:0. Slováci na ihrisku dominujú, majú častejšie loptu, na strely vyhrávajú 11:3. Góly strelil Chrien a Mihálik.

Martin Chrien oslavuje prvý gól Slovenska. Foto TASR.

Slovensko vyhráva nad Švédskom 2:0. V zápase futbalových ME do 21 rokov skóroval v 22. minúte Jaroslav Mihálik, ktorý zakončil slovenský protiútok. Zverenci Pavla Hapala zatiaľ dominujú a ich vedenie je zaslúžené.