Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

O novom hokejovom majstrovi sveta rozhodnú samostatné nájazdy. Finále medzi Švédskom a Švajčiarskom sa skončilo remízou 2:2 a v predĺžení gól nepadol.

Vo finále hokejových MS sa bude predlžovať. Švédsko hrá po 60 minútach so Švajčiarskom nerozhodne 2:2. Nasleduje 15-minútová prestávka, predĺženie bude trvať 20 minút. Ak gól nepadne, o majstrovi sveta rozhodnú nájazdy.

Švédsko hrá po II. tretine finále hokejových MS so Švajčiarskom 2:2. Švajčiari v zápase aj druhýkrát vyhrávali, Švédom sa podarilo vyrovnať po veľkom tlaku. Góly Meiera aj Zibanejada padli pri presilovej hre.

Švédsko remizuje po I. tretine so Švajčiarskom 1:1. Vo finále hokejových MS skórovali ako prví Švajčiari zásluhou Niederreitera, Švédi vyrovnali o 76 sekúnd gólom Nyquista.