Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Biatlonistka Laura Dahlmeierová a združenár Johannes Rydzek sa prvýkrát stali Športovcami roka 2017 v Nemecku. Najlepším nemeckým tímom v novinárskej ankete sa druhýkrát za sebou stali plážové volejbalistky Laura Ludwigová a Kira Walkenhorstová. V ankete hlasovali zástupcovia vyše 1300 športových médií v krajine. (tasr)

Výsledky NHL: Hokejisti Chicaga zvíťazili nad Minnesotou 4:1. Pre Blackhawks to bola piata výhra za sebou, to sa im v tejto sezóne ešte nepodarilo. V zostave opäť absentoval slovenský útočník Richard Pánik.

Francúz Martin Fourcade zvíťazil v pretekoch s hromadným štartom 3. kola Svetového pohára biatlonistov. Pred domácimi divákmi v Le Grand-Bornand odsunul za seba na 15 km trati o 3,9 sekundy Nóra Johannesa Thingnesa Boea a o 6,2 sekundy Nemca Erika Lessera. (tasr)