Princ William s manželkou a deťmi pricestovali na návštevu Poľska,

ktoré je prvou zastávkou ich ciest po krajinách Únie. Ich cieľom je zdôrazniť priateľské vzťahy Veľkej Británie s Európou napriek začatiu rokovaní o podmienkach brexitu. (tasr)

Foto - ap
Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z témy: Fotookienko

Fotookienko: Univerzitní študenti oblečení v tradičných odevoch čakajú v Pchongjangu v daždi na začiatok hromadného tancovania pri príležitosti 64. výročia ukončenia kórejskej vojny.

Foto: TASR/AP/Wong Maye-E

Fotookienko: Ruský pravoslávny kňaz žehná raketu Sojuz na kozmodróme v kazašskom Bajkonure. Kozmická loď Sojuz MS-05 odštartuje v piatok na misiu k Medzinárodnej vesmírnej stanici s troma astronautmi na palube.

Foto: TASR/AP

Fotookienko: V kanadskej Britskej Kolumbii vyhlásili výnimočný stav pre množiace sa požiare, z oblastí evakuovali tritisíc ľudí. Cez víkend vypuklo viac ako 138 nových požiarov, Kanadu sužuje sucho a horúčavy.

Foto - ap

Fotookienko: V Británii sa dnes konajú parlamentné voľby, bezpečnostné opatrenia sú vysoké. Volebné miestnosti nájdete na rôznych miestach, napríklad aj v liverpoolskej telocvični Rotunda, kde neprerušili boxerský tréning.

Foto – AP

Fotookienko: Pippa Middletonová, švagriná britského princa Williama, sestra jeho manželky Kate, sa vydala za milionára Jamesa Matthewsa.

Foto - Tasr/AP

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 101963 z vás dostáva správy e-mailom