Cynická obluda

varuje: bratia, Slavieni, čo proti multikultúrnej bruselskej hydre bojujete za naše národné symboly a budúcnosť bielych detí, vyhýbajte sa Švajčiarsku!

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie správy

Lotyšsko potrestalo pokutou 3 milióny eur dve miestne banky za to, že umožnili klientom porušovať medzinárodné sankcie proti Severnej Kórei. Za posledný mesiac tak Lotyšsko za umožňovanie platobného styku s diktátorským režimom Kim Čong-una potrestalo už päť bánk a vyšetrovanie pokračuje. (bloomberg)

Eurokomisárka pre vnútorný trh Elžbieta Bieńkowská vystúpila proti zákazu dieselových áut v európskych mestách. Podľa nej by zákaz ničomu neprospel a iba by podkopal schopnosť výrobcov investovať do vývoja bezemisných vozidiel. Úrady by sa teraz podľa komisárky mali zamerať na to, aby automobilky u dieselových vozidiel prísne dodržiavali limity emisií oxidov dusíka. (reuters)

Predseda Európskej rady Donald Tusk vyhlásil, že treba využiť všetky možnosti, aby sa Poľsko vrátilo na správnu cestu. Povedal to v rozhovore pre poľskú televíziu TVN24 už po tom, ako poľský Senát v noci  schválil kontroverzný zákon o reforme justície v Poľsku.

Najčítanejšie

| |

Už viac ako 125309 z vás dostáva správy e-mailom