Dnes sa začala druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž aj s tímom z Bratislavy.

Celok OAHL Bratislava porazil Považskú Bystricu 4:2, vyhrala aj Skalica, Spišská Nová Ves, Michalovce a Dubnica.

hokej – 1. kolo St. Nicolaus I. ligy

HK Spišská Nová Ves – HC Mikron Nové Zámky 9:2
HK Skalica – Prešov Penguins 3:2
HC Topoľčany – HK Dukla Ingema Michalovce 0:3
MHK Dubnica nad Váhom – HK Trnava 7:2
OAHL Bratislava – HK’95 Považská Bystrica 4:2

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Švédsko a USA postúpili do finále mužského turnaja v curlingu. Švédi v semifinále vyhrali nad Švajčiarskom 9:3, Američania porazili Kanadu 5:3.

Šortrekári Maďarska nečakane triumfovali v štafete mužov na 5000 m. Po páde favorizovaných Kórejčanov sa presadili pred kvartetom Číny, tretia skončila Kanada. Pre Maďarsko je to prvý cenný kov v Pjongčangu.

Foto – AP.

Holandská šortrekárka Suzanne Schultingová získala zlatú medailu v pretekoch na 1000 m. Na ováli v Kangnungu dosiahla čas 1:29,778 min a na ďalšie medailové priečky odsunula Kanaďanku Kim Boutinovú a Talianku Ariannu Fontanovú.