Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Výsledky domácej futbalovej Fortuna ligy: Všetkých päť sobotných zápasov vyhrali domáce tímy. Slovan porazil Sereď 2:1, Žilina vyhrala nad Senicou 5:0. Uspeli aj Trenčín, Nitra a Ružomberok.

Aktuálna tabuľka. Zdroj: fortunaliga.sk

Mladý slovenský futbalista Dávid Hancko odohral prvé minúty v talianskej Serii A. Za Fiorentinu nastúpil na druhý polčas a pomohol jej k domácej výhre 3:0 nad Spalom . Hancko prišiel do Talianska v lete zo Žiliny ako najdrahší obranca z našej súťaže.

Stanislav Lobotka odohral celý zápas 5. kola španielskej La Ligy. Jeho tím Celta Vigo doma remizoval s Realom Valladolid 3:3, o plný bodový zisk prišiel v 94. minúte. Večer hrajú svoje zápasy aj oba madridské kluby – Real a Atletico.

Martin Kližan sa vo finále turnaja ATP v Petrohrade stretne s Rakúšanom Dominicom Thiemom. Druhý nasadený tenista si v semifinále poradil so Španielom Bautistom Agutom 6:4 a 6:3. Kližan má s Thiemom pozitívnu bilanciu 3:1. Finále je na programe v nedeľu o 15:30.