Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie správy

Nórski hokejisti postúpili do štvrťfinále, keď v osemfinálovom zápase porazili Slovinsko 2:1 po predĺžení. Víťazný gól strelil Bonsaksen. Slovinci v zápase vyhrávali a v predĺžení nastrelili žŕžku.

Exposlankyňa katalánskeho parlamentu Anna Gabrielová zostane vo Švajčiarsku a nedostaví sa zajtra na Najvyšší súd v Madride, ktorý ju vyšetruje kvôli snahám o nezávislosť Katalánska. V tom prípade na ňu sudca – ako na šiesteho katalánskeho politika – zrejme vydá medzinárodný zatykač. (el país)

Nemeckému Benčíkovi hrozia smrťou. O jeho príbehu píše Michal Hvorecký. Dve nesúvisiace skutočnosti a fakt, že sa Richard Gutjahr oženil s izraelskou političkou, postačili na rozpútanie monštruóznej sprisahaneckej kampane.

Hokejistky Švajčiarska obsadili na ZOH v Pjongčangu konečné piate miesto. V záverečnom vystúpení na turnaji zdolali Japonsko 1:0 gólom Raselliovej zo štvrtej minúty. Siedmu priečku obsadili Švédky, ktoré porazili domáce Kórejčanky 6:1.