OĽaNO aj KDH majú vlastných potenciálnych kandidátov na primátora Košíc. Matovič aj Hlina nechceli v debate Denníka N povedať mená, viac oznámia až po dohode.

SaS chce v komunálnych voľbách spolupracovať s opozíciou ďalej, Galko hovorí, že najbližšie majú k OĽaNO a vedia sa rozprávať aj s KDH.
Matovič verí, že sa ku kandidátovi na primátora Bratislavy za OĽaNO pridá okrem SaS aj KDH. Hovorí, že ho bude mrzieť každé mesto, kde sa opozícia nedohodne.

SaS podporí kandidáta OĽaNO na primátora Bratislavy, no má právo veta. „Keby bol u nás niekto mimoriadne nepriechodný, poprosíme ich, aby navrhli niekoho iného,“ hovorí Galko. Vraví, že už počul v kuloároch viacero mien a jedno ho potešilo.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Starosta Hrhova Vladimír Ledecký o ponukách politikov: „Za posledných desať rokov ma oslovilo veľa strán, ale na tieto otázky mi nikto neodpovedal tak, aby ma presvedčil. Milujem svoj región, nemienim si šťastie pokaziť čímsi nerozumným. Do Bratislavy nepôjdem robiť štatistu. To už radšej ostanem tu, kde cítim zadosťučinenie od ľudí.“

Vladimír Ledecký. foto N – Andrej Bán

Biskup Milan Chautur vyhlásil, že za obvinením zo zneužívania dievčaťa je snaha o rozbíjanie cirkvi. „Preto je čas mobilizovať sily a spájať to kresťanské u nás, aby sa nestalo Slovensko druhým ‚Írskom‘ v obrovskom prepade viery cez podradné a skryté útoky na dôveru veriacich. A to cez útoky na cirkev a jej predstaviteľov, na rodinu spôsobom LGBTI a tiež útoky na ľudskú a osobnostnú personalitu cez gender-ideológiu,“ napísal na facebooku.

Najčítanejšie

| |