Štefan Svitko skončil v šiestej etape Rely Dakar 15. a celkovo je na 10. mieste.

V piatok je na programe voľný deň a v sobotu pokračujú preteky siedmou etapou z La Paz do Uyuni, špeciál je dlhý 425 km. (tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Slovenská tenistka Rebecca Šramková prehrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Bukurešti s Chorvátkou Petrou Martićovou v dvoch setoch 2:6, 4:6. Štartovala ako kvalifikantka. (tasr)

Peter Sagan jazdí v desiatej etape Tour de France niekde medzi únikom a pelotónom. V alpských kopcoch si splnil cieľ – získal body do bodovacej súťaže a dnes môže spokojne šetriť sily na ďalšie dni.

Kanadský hokejista Kyle Chipchura je novou posilou HC Slovan Bratislava. Chipchura v Slovane pôsobil aj pred dvoma rokmi. (tasr)