Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie správy

Mimoriadne odškodnenie pre ľudí uviaznutých vo vlaku uhradí manažment ZSSK. „Nepôjde to teda z prostriedkov ZSSK,“ uviedol hovorca spoločnosti. K udalosti došlo 6. septembra, keď bola pre pád trakčného vedenia prerušená doprava v Bratislave a okolí. (tasr)

Prezident Kiska vymenoval 55 nových profesorov. „Aj v školstve máme veľa podpriemerných výkonov. Vo vede, vo výskume aj v pedagogickej činnosti. A žiaľ, máme tu také praktiky, za ktoré by sme sa za normálnych okolností mali aj hanbiť. Ale ja som presvedčený, že školstvo pohneme ďalej a vysoké školstvo má v tomto nesmierne dôležitú úlohu,“ povedal.

Donald Tusk vyzve na summite v Salzburgu krajiny EÚ, aby na seba kvôli migrácii prestali útočiť. „Napriek agresívnej rétorike sa veci hýbu správnym smerom,“ povedal predseda Európskej rady. Dôvodom je podľa neho skutočnosť, že sa únia sústredila na ochranu vonkajšej hranice a na spoluprácu s tretími krajinami. (čtk)

Štát nechce rozšíriť možnosti voľby zo zahraničia aj na iné ako parlamentné voľby. Okrem opozície si to vie predstaviť aj Most, no nie pri komunálnych voľbách a voľbách do VÚC. (tasr)

Najčítanejšie

| |