Lyžiar Adam Žampa nedokončil 1. kolo slalomu SP vo Wengene

. Na čele je Rakúšan Marcel Hirscher s náskokom 35 stotín sekundy pred Švédom Andrém Myhrerom. (tasr)

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na editori@dennikn.sk.

Najnovšie z kategórie: Šport

Lukáš Lacko v 1. kole Australian Open nečakane vyradil Miloša Raoniča, bývalú svetovú trojku zdolal 6:7 (5), 7:5, 6:4, 7:6 (4). V 2. kole ho v noci na štvrtok čaká Argentínčan Nicolas Kicker. (tasr)

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára skóroval v pondelňajšom zápase NHL, no jeho Boston Bruins prehral na domácom ľade s Dallasom Stars 2:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 63. minúte Tyler Seguin. (tasr)

Manchester United vyhral nad Stoke City 3:0 a udržal si druhé miesto v tabuľke Premier League. Po 23 kolách stráca na Manchester City 12 bodov. Góly United strelili Valencia, Martial a Lukaku.