ŠK Slovan Bratislava

Slovan Bratislava remizoval s PAOK Solún 0:0 v Európskej konferenčnej lige. Oba tímy majú v F-skupine osem bodov, o druhom postupujúcom do play-off rozhodne posledný zápas. Skupinu vyhral FC Kodaň, ktorý porazil Lincoln Red Imps 4:0.

Foto TASR - Jaroslav Novák

Futbalisti Slovana Bratislava remizujú s PAOK Solún 0:0 po prvom polčase. V zápase Európskej konferenčnej ligy mal najväčšiu šancu Slovana Jurij Medveděv, ktorý v 43. minúte po prihrávke Vladimíra Weissa netrafil bránu.

Začal sa futbalový zápas medzi Slovanom Bratislava a PAOK Solún. V štyroch stretnutiach F-skupiny Európskej konferenčnej ligy získali oba tímy sedem bodov, víťaz zápasu postúpi do ďalšej fázy. Stretnutie vysiela Dvojka RTVS.

Vladimír Weiss st. si do Slovana Bratislava na pomoc priviedol dvoch skúsených Gruzíncov. Guram Kašia je zaujímavou osobnosťou – počas pôsobenia v Holandsku nosil dúhovú kapitánsku pásku, dostal štátne vyznamenanie. Na Instagrame upozorňoval, že jeho krajinu okupuje Rusko. Slovan dnes od 18.45 hrá proti PAOK Solún v Európskej konferenčnej lige.

Futbalista Džaba Kankava bude chýbať Slovanu Bratislava v zápase Európskej konferenčnej ligy proti POAK. „Zomrela mu mama a odcestoval do Gruzínska na pohreb. Je to pre nás veľká strata v strede poľa,“ povedal Vladimír Weiss st., tréner Slovana.

Nad novými opatreniami sa rozčuľuje aj Marek Hamšík, píše Športový newsfilter. Slovenským klubom sa nepáči maximálna kapacita dvesto divákov, Ivan Kmotrík ml. ponúkol aj riešenia: plná kapacita pre zaočkovaných či obmedzenie počtu divákov v jednotlivých sektoroch.

Futbalový klub Slovan Bratislava pozastavil predaj vstupeniek na domáci zápas Európskej konferenčnej ligy s PAOK Solún. Reagoval tak na zmeny v covid automate, podľa ktorých môže byť na hromadnom podujatí v červenom okrese prítomných len 200 divákov v režime OP. „Sme šokovaní, znechutení a sklamaní,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Slovanisti obišli trest a ukázali, že kým platí, je to ešte nebezpečnejšie, píše Športový newsfilter. SFZ zakázal kúpiť lístky na vonkajšie zápasy klubu, no nie jednotlivcom, čo priaznivci Slovana využili cez víkend v Trenčíne.

Futbalový klub Slovan Bratislava nesúhlasí s výškou pokuty ani so zákazom fanúšikov na derby do konca sezóny, ktoré dostal za nedohraný zápas proti Trnave. „Výška finančných pokút neodzrkadľuje, kto bol organizátorom zápasu,“ uviedol v klubovom stanovisku.

Účastník Fortuna ligy Spartak Trnava musí zaplatiť pokutu 35-tisíc eur za incidenty v zápase so Slovanom Bratislava. Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu potrestala finančnou pokutou aj bratislavský tím, Slovan musí uhradiť pokutu vo výške 20-tisíc eur.

Slovan Bratislava zvíťazil nad Liptovským Mikulášom 4:0 v 12. kole Fortuna ligy. Všetky štyri góly strelili futbalisti z Bratislavy v druhom polčase. V druhom nedeľňajšom zápase najvyššej futbalovej súťaže vyhrala Dunajská Streda na domácom ihrisku nad Michalovcami 1:0.

Zdroj: fortunaliga.sk

Cez polčas som nezvyšoval hlas, vedel som, že vyhráme, vravel Vladimír Weiss po výhre Slovana nad Lincolnom. Slovan sa proti outsiderovi z Gibraltáru trápil, napokon vyhral 2:0 a má šancu postúpiť zo skupiny Európskej konferenčnej ligy. „Áno, nebola to Barcelona, ale počítame body,“ hovoril Weiss.

Slovan Bratislava zvíťazil nad Lincolnom Red Imps 2:0 a dosiahol prvú výhru v Európskej konferenčnej lige. V 2. polčase strelili góly André Green a Ezekiel Henty. Futbalisti Slovana sú v tabuľke F-skupiny na 3. mieste.

Slovan Bratislava remizuje s Lincolnom Red Imps 0:0 po prvom polčase v Európskej konferenčnej lige. Futbalisti Slovana mali najväčšiu šancu v 42. minúte, keď Jaromír Zmrhal trafil zblízka do žrde, hostia si vypracovali dve gólové príležitosti.

Začal sa zápas medzi Slovanom Bratislava a gibraltárskym tímom Lincoln Red Imps. Futbalisti Slovana majú po dvoch zápasoch skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy jeden bod, Lincoln dvakrát prehral.

Podľa polície nesie vinu za incidenty počas futbalového zápasu medzi Trnavou a Slovanom organizátor stretnutia, ktorý adekvátne nereagoval na hroziace riziká. Diváci, ktorí neoprávnene vošli na ihrisko, čelia podozreniu z výtržníctva.

Vo včerajšom derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava okrem všetkého zlyhala aj komunikácia hosťujúceho klubu, píše Športový newsfilter. Slovan vyslal jasný signál – nepripúšťa ani náznak toho, že jeho fanúšikovia by mohli mať nejaký podiel viny na marazme, ktorý sa udial na ihrisku. Pritom keby sa autor stanoviska, Ivan Kmotrík ml., pozrel do minulosti (aj vlastnej), minimálne trochu mohol zneistieť.

Od 17.00 sa hrá futbalové derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. Rivalita však dosiahla svoj vrchol na prelome 60. a 70. rokov, píše rubrika Ofsajd a vysvetľuje, prečo v Československu osem rokov žiadny iný klub nezískal titul.

Vladimíra Weissa v nedeľňajšom derby proti Spartaku Trnava čaká ďalšia skúška v Slovane Bratislava. „Vlado je srdciar, nepodlieha lobingu agentov,“ chválil ho majiteľ klubu Ivan Kmotrík. Weiss má preto väčší priestor na prerábku kádra ako jeho predchodcovia.

Futbalisti Slovana Bratislava postúpili do 4. kola Slovnaft Cupu. V 3. kole zvíťazili nad Kováčovou 2:0, góly strelili Dávid Hrnčár a Dejan Dražić. Ďalším súperom Slovana v slovenskom pohári bude Slávia TU Košice.

Peter Sagan sa rozlúčil s Borou 55. miestom na zablatenom Paríž – Roubaix a virálnou fotografiou, píše Športový newsfilter. Všíma si aj dve dobré správy pre Slovan Bratislava – vyrovnaní súperi v Európe aj výborná forma Trnavy po príchode Martina Škrtela.

Tréner Vladimír Weiss využíva vo futbalovom Slovane kritiku ako súčasť stratégie. „Buď som slabý ja alebo hráči,“ povedal po prehre v Ružomberku. Tím zareagoval zlepšeným výkonom a víťazstvom v Senici a remízou 1:1 na ihrisku PAOK-u Solún. „Na hráčov vždy budem kritický,“ povedal po zápase.

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali s tímom PAOK 1:1. V druhom zápase skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy strelil gól Slovana Andre Green. V druhom stretnutí F-skupiny FC Kodaň zvíťazil nad Lincolnom 3:1.

Zdroj: uefa.com

Futbalisti Slovana Bratislava remizujú s tímom PAOK 1:1 po prvom polčase. V 10. minúte otvoril skóre zápasu Chuba Akpom, o päť minút neskôr Slovan vyrovnal zásluhou Andreho Greena.

Začal sa zápas medzi Slovanom Bratislava a PAOK v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy. Slovenský futbalový majster prehral v úvodnom zápase s dánskym tímom FC Kodaň 1:3. Zápas vysiela Dvojka RTVS.

Tréner Vladimír Weiss st. sľubuje, že Slovan Bratislava bude do leta o triedu lepší. „Prvý polčas proti Kodani sme podali najlepší výkon pod mojím vedením,“ povedal po prehre 1:3 v Európskej konferenčnej lige. V základnej zostave mu chýbal jeho syn, no výborne hral dovtedy odpisovaný Ezekiel Henty. „Má ešte väčší potenciál,“ povedal Weiss.

Podľa Vladimíra Weissa dostal Slovan Bratislava v zápase proti FC Kodaň dva sporné góly. „Videl som na videu, že roh ani penalta neboli. Nerozumiem, prečo na takýchto zápasoch nie je VAR. Načo je potom?“ povedal tréner Slovana na pozápasovej tlačovej konferencii.

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali doma s FC Kodaň 1:3. V úvodnom zápase Európskej konferenčnej ligy strelil jediný gól Slovana Henty. V druhom stretnutí F-skupiny FC Lincoln prehral s PAOK Solún 0:2.

zdroj - uefa.com

Futbalisti Slovana Bratislava prehrávajú s FC Kodaň 1:2 po prvom polčase. V 18. minúte otvoril skóre Wind, o tri minúty neskôr Slovan vyrovnal zásluhou Hentyho. Oba góly padli z rohového kopu. Kodaň poslal do vedenia v 41. minúte Stage.

Nové na Dennikn.sk

09:13Najnovšia čínska dvojchyba 09:05List rozhorčeným rodičom 08:53Po mesiášoch prichádza ideológ. Nový manažér United Rangnick patrí k tvorcom moderného futbalu 07:00La Máquina, to bol krásny futbal, tango a víno. Jeden z najlepších tímov histórie hral v ArgentíneVčera 20:00Newsfilter: Uprostred tretej vlny nás čaká aj spor o 500-miliónovú motiváciu pre nezaočkovanýchVčera 19:45Prečo je v Japonsku málo prípadov? Teória o samozničení delty je špekulácia, ivermektín na covid neschváliliVčera 19:35Krúžky deťom zrušil neoprávnený strach z vakcíny a egoizmus dospelých. Viním antivaxerov, hovorí pediatrička VisolajskáVčera 19:08Drobovo ultimátum Arrive vypršalo, v hre môže byť čiastočný návrat Slovak LinesVčera 18:44Naprogramovať kupóny za očkovanie nie je problém, zlyhať to môže pri registrácii ako pri očkovaní, hovorí IT odborník IllekVčera 18:25Univerzity potrebujú impulz zvonku. Beblavý, Szomolányi, Mikloš, Mistrík či Radičová hodnotia novelu vysokoškolského zákonaVčera 18:14Paralelný vesmír, v ktorom darčeky putujú opačným smerom: Čo sa deje s tovarom z e-shopu, ktorý vrátiteVčera 17:40Súčasní architekti musia vedieť urobiť viac než len nudné škatule, hovorí Bjarke IngelsVčera 17:34Lockdown? Lockdowník! Lockdowníček! (udalosti týždňa)Včera 17:26Vinczeovci prenajímajú byt človeku bez domova: Funguje to, zmluvu takmer určite predĺžimeVčera 17:19Nitrianskej firme Fitshaker sa zdvojnásobili tržby, na cvičenie v obývačke chce prilákať viac mužov a bojí sa Apple WatchVčera 17:15Matovič: Sulíkov sen o odvodovom bonuse som dotiahol o niekoľko levelov vyššieVčera 17:05Romista Mušinka: Najvýznamnejšia Rómka Elena Lacková sa dostala v roku 1964 z osady na Karlovu univerzituVčera 16:42Jednej žene som zatetovala jazvu po darovaní obličky, ďalšej pigmentové fľaky, mnohým to dodá odvahu, hovorí tatérkaVčera 16:37High 5ive: Ako si Jodorowsky, Moebius a Giger predstavovali DunuVčera 16:17Matovič chce starším rozdávať za očkovanie 500-eurový kupón, podľa SaS porušil dohoduVčera 16:02Prvý prípad hlásia aj v Európe. Čo vieme o novom variante, ktorý môže byť infekčnejší ako deltaVčera 15:19Čo musel španielsky premiér sľúbiť Kataláncom za rozpočet? Netflix v ich jazykuVčera 15:17Smiech, kritika a zákonVčera 14:58PostnovemberVčera 14:54Štát prispeje na jeden test vo firmách 6 eur (otázky a odpovede k režimu OTP na pracoviskách)Včera 14:40Útočí na miestenku do Ligy majstrov. West Ham United ťahajú aj hráči a peniaze z ČeskaVčera 14:15Virológ Klempa: Svoje deti dám zaočkovať, hneď ako to bude možné (anketa s vedcami o očkovaní detí 5+)Včera 14:09Firemný newsfilter: Človek zo starej kauzy SDKÚ sa chystá stavať fabriky v cudzine a Slovensko je v hre o novú výrobu čipovVčera 13:44Nezodpovedná krajina s nezodpovednými politikmi a nezodpovedným obyvateľstvomVčera 13:44MediaBrífing: 5 krokov, ktorými chce Čína znížiť závislosť detí od sociálnych sietí