Hiking podcast

Singletrailov je už v Malých Karpatoch toľko, že ľudia radšej jazdia, ako by pomohli na brigáde, vraví Martin Müller. Pred desiatimi rokmi bol pri vzniku Trailu Biely Kríž. „Pokiaľ sa na traili jazdí, chodníček síce ostáva vyjazdený, ale dreviny naďalej rastú, listy padajú a do roka sa trail stane v podstate nejazditeľným,“ hovorí.

Nové na Dennikn.sk

Včera 20:00Newsfilter: Susko chce vraj upokojiť spoločnosť, v skutočnosti stále upokojuje len korupčníkov a zlodejovVčera 19:59Hiking basecamp: Malá Fatra pre začiatočníkov, Tomášovský výhľad a Spišská Magura zo ŽdiaruVčera 19:31Agrokomora chcela mať protesty bez politikov. Minister Takáč a poslanec Huliak na ne aj tak prišliVčera 18:59Máš ho? Si nebezpečný. Nemáš? Boj sa o život. Konflikt na Ukrajine sa zmenil na vojnu dronov (reportáž)Včera 18:12Dostal sa Fico opravou premlčania do pasce? A dostali prezidentka a opozícia ďalšiu šancu? (otázky a odpovede)Včera 18:12Koalícia na tretíkrát opravuje zákon, ktorým chce siahnuť na právomoci miest a obcí. K Rážovej novele už majú výhrady aj úrad vlády, ministri a NBÚVčera 17:56Ako to číta Ivan Mikloš: Transatlantická spolupráca sa otriasa v základoch. Čo musí Únia urobiť, aby sa situácia zmenilaVčera 17:31Súťaž o ikonický Propeller v Bratislave: Je najvyššia cena vždy najlepšie riešenie?Včera 17:10Shooty: PomocVčera 16:41Naši nepriatelia rozumejú iba sileVčera 16:15Graf dňa: Oživenie eurozóny pomaly napreduje, ale s pokračujúcimi inflačnými tlakmiVčera 16:08Prosím, nesmejte sa plešine Erika Kaliňáka. Smejete sa nám všetkýmVčera 14:42Zomrel fotograf Dmitrij Markov. Mal 42 rokov a ukazoval alkoholom aj násilím zdevastované RuskoVčera 14:17Vývoj bojov (728. deň): Abrams už bojuje a je lepší ako Leopard, tvrdia tankisti zo 47. brigádyVčera 14:05Český prokurátor Borgula: Inzerát znevažujúci vyšetrovateľku? Pred tým treba varovaťVčera 13:55Penta nestíha stavať, ministerka pomáha. Dolinková ohrozuje peniaze všetkýchVčera 13:48Ultraľahké skialpinistické viazanie na širokej lyži je nezmysel. Komponenty musia byť zladenéVčera 13:14Kmotrík končí s gastrokartami. Mnohým klientom na nich prepadol príspevok na stravuVčera 12:22Výživový expert: Nekupoval by som si ich, ani keby sme v regáloch mali ozajstné proteínové tyčinkyVčera 11:21Farmári na traktoroch blokovali dopravu. Ak nesplníte naše požiadavky, vrátime sa a bude nás viac, odkazujú (+ video)Včera 11:20Adrián Guľa: Oslovil ma klub z Ruska, odmietol som. O hodnotách nehovorím, ja ich žijemVčera 11:14V deň invázie bol Fico zaskočený, potom sa vrátil k ruskej propagande. Blaha už negratuluje Putinovi k sviatkuVčera 10:59Ukrajinská rapperka Alyona Alyona: Každý koncert je teraz pre mňa emocionálny, ten v Bratislave bude ešte viacVčera 10:21Párový terapeut: Zahodiť manželstvo pre neveru môže byť chybaVčera 10:16Korben Dallas: Nový album je čistý destilát našej trojice, ale obsahovo temnejšíVčera 09:26Vládna koalícia napráva vlastnú chybu. Premlčanie pri znásilnení ostane dvadsať rokovVčera 09:10Plastové obaly z kozmetiky a potravín sa začnú recyklovať a nie iba spaľovať. Nový závod vzniká v NitreVčera 09:10Pre jedných hrdina, pre druhých terorista. Súd rozhoduje, či Juliana Assangea vydajú do Spojených štátovVčera 07:27Myslel som, že mám rakovinu mozgu, no potreboval som psychiatra. Moderátor Frindt o panických atakochVčera 07:25Mbappého príchod bude skúškou pre Ancelottiho. Musí vyriešiť problém a neoslabiť svoje hviezdy