Iné podcasty Denníka N

Na tejto stránke nájdete niektoré podcasty Denníka N. Hlavná stránka podcastov so všetkými nahrávkami sa nachádza na dennikn.sk/audio.

Fotograf Filip Vančo urobil v 90. rokoch fotosériu o Petržalke, dnes je časť z nej v zbierke Galérie mesta Bratislavy. „Zaujímalo ma, akí ľudia tam žijú a ako to tam funguje,“ vysvetľuje v rozhovore. „Petržalka mala v tých rokoch nie úplne najlepšiu povesť, čo u mnohých ľudí pretrváva dodnes.“

Filip Vančo: Petržalka 1993 – 1994. Foto - GMB

Kóšer podcast o hraniciach humoru a holokauste: Môžeme sa smiať úplne zo všetkého? Reportéri Denníka N Mirek Tóda a Andrej Bán sa o téme rozprávali so stand-up komikom a židom Michaelom Szatmarym.

V poslednej epizóde podcastu Noví Susedia pokračujeme v príbehoch ukrajinských celebrít. Svet inovácií na Ukrajine nespí a mnohé ich moderné aplikácie a vynálezy používame bez toho, aby sme o tom vedeli.

V šiestej epizóde podcastu Noví Susedia skúsime spoznať Ukrajinu cez stránky jej bulváru. O kom sa píše a ako mení vojna titulky? Preberieme aj celebrity, nielen také tie „nablýskané“, ale aj veľké ukrajinské osobnosti a ich príbehy.

Podcast Noví susedia: Katarína Urban Richterová a Oxana Ferancová vysvetľujú, ako sa Ukrajina dostala do svojej zvláštnej dvojjazyčnosti a ako vyzerá v každodennom živote.

Kóšer podcast o fenoméne Fauda: o obľúbenom izraelskom seriáli, tajných službách a najväčších nepriateľoch Izraela sa rozprávame so šéfkou Herzlovho centra izraelských štúdií na Karlovej univerzite v Prahe Irenou Kalhousovou.

Šéfredaktor Matúš Kostolný hovorí v podcaste českého Deníka N o predčasných voľbách, o tom, či prevezme vládu opäť Robert Fico aj prečo sa mu darí mobilizovať nespokojných voličov. „Slovensko má krehkú demokraciu. Hráme o to, či zvíťazí prúd, ktorý krajinu ťahá k Orbánovi a Putinovi,“ vraví.

V 3. pokračovaní podcastu Noví susedia sa dozviete, ako dlho trvá zložiť Kalašnikov, takisto ako hovoriť s deťmi o vojne. Táto epizóda bude živá, miestami vtipná, ale aj mrazivá. Lebo taká je história, ale aj súčasnosť Ukrajiny.

Kóšer podcast: Rabín Miša Kapustin vysvetľuje význam židovských požehnaní vrátane toho, kde sa spomína čistá duša. Ide o jednu z vecí, v čom sa judaizmus odlišuje od kresťanstva.

V druhej časti podcastu Noví susedia rozoberáme ukrajinské tradície, sviatky, jedlo aj rozprávky. Zisťovali sme, prečo boli veľkonočné vajíčka na Ukrajine zakázané, prečo nosia dnes mladí hipsteri výšivku, prečo si deti nevedia spomenúť na ukrajinské rozprávky a ako správne spievať ukrajinskú „pisňu“.

Kóšer podcast pripravil „sprievodcu Izraelom aj pre tých najväčších neznabohov“. Autorská dvojica Pavlína Šulcová a Kakalík rozprávajú o svojich potulkách po krajine a o fotoknihe Tak jsme tady, Mojžíši.

Z fotoknihy Tak jsme tady, Mojžíši

Iba sme si kúpili čas, aby sme sa pripravili na zdražovanie energií v ďalších rokoch, hovorí šéf Inštitútu finančnej politiky Juraj Valachy. Podľa neho by bolo dobré, ak by sa domácnostiam podarilo znížiť spotrebu energií. V rozhovore takisto vraví, že tento rok nemusí byť pre našu ekonomiku až taký zlý, ak sa podarí doručiť pomoc s energiami.

Foto N - Tomáš Hrivňák

Na Ukrajine prebieha veľká derusifikácia, hovoria Katarína Urban Richterová a Oxana Ferencová, autorky podcastu Noví susedia, v ktorom spoznávajú Ukrajincov žijúcich na Slovensku a ich bežný život. „Ruština na Ukrajine bola prítomná dlho a veľmi silno, storočia. Ak Ukrajinec hovorí po rusky, neznamená to, že je rusofil.“ 

Slováci nevedia o Ukrajine a Ukrajincoch takmer nič, hovoria autorky podcastu Noví susedia. „Kto je najväčší ukrajinský spisovateľ, kto sú ich celebrity, aké majú jedlá… Máme tu desaťtisíce nových susedov, tak možno je správny čas skúsiť sa o nich viac dozvedieť. Nielen hovoriť o vojne, ale aj o modernom každodennom živote,“ vysvetľujú Katarína Urban Richterová a Oxana Ferancová.

Rast cien potravín na regáloch v našich obchodoch by sa mal zmierňovať, hovorí hlavný ekonóm Národnej banky Slovenska Michal Horváth. „Už dlhšie vidíme, že sa spomaľuje rast cien poľnohospodárskych produktov na svetových trhoch, čo sa postupne bude dostávať aj k nám.“

Ak vláda dodrží svoje sľuby, ceny už nebudú rásť tak prudko, hovorí hlavný ekonóm Národnej banky Slovenska Michal Horváth. Predpokladá, že inflácia vrchol ešte nedosiahla; malo by sa to stať v najbližších mesiacoch. „Veríme, že sľuby, ktoré vláda dala občanom, aj naplní.“

Foto N - Tomáš Benedikovič

Vláda zachránila malé podniky iba na tri mesiace, ale čo potom, hovoria v podcaste redaktori Denníka E Ján Kováč a Tomáš Grečko. „Podniky potrebujú mať nejakú stabilitu a istotu, čo sa bude diať ďalej, aby sa vedeli zorientovať.“

Foto N - Tomáš Hrivňák

Pokiaľ mi hypotéka s vyšším úrokom bude spôsobovať existenčné problémy, vtedy mi dáva zmysel ju predčasne splácať, hovorí investičný riaditeľ Finaxu Radoslav Kasík. „Čisto z matematického hľadiska nie, lebo aj pri 3- až 4-percentnom úroku pri tejto extrémne vysokej inflácii na tom zarábam.“

Minulý rok bol pre dlhopisový trh jeden z najhorších, ak nie vôbec najhorší, pri akciách to nie je až taká výnimočná vec, vraví investičný riaditeľ Finaxu Radoslav Kasík. Predpokladá, že aj rok 2023 zostane výzvou. „Ale neznamená to, že už nemôžeme mať dno za sebou alebo že sa tento rok neskončí zelený.“

Keby som si teraz bral hypotéku, asi by som úrok fixoval na tri až päť rokov, hovorí investičný riaditeľ Finaxu Radoslav Kasík. Nepredpokladá, že úroky ešte výraznejšie porastú. „Ale je pravdepodobné, že naozaj skĺzneme do recesie a možno sa opäť dočkáme znižovania úrokových sadzieb.“

Radoslav Kasík. Foto N - Tomáš Grečko

Problém s vysokým rizikom udržateľnosti našich verejných financií budeme tlačiť pred sebou ďalej, očakáva ekonóm rozpočtovej rady Viktor Novysedlák. „Myslím, že málokto si to predstavoval tak, že po prijatí reštriktívnej dôchodkovej reformy sa naša udržateľnosť nezlepší, pretože spolu s tým prijmeme nové opatrenia, ktoré jej benefit prejedia.“

Provizórium alebo rozpočet bola voľba medzi zlým a zlým riešením, hovorí šéf kancelárie rozpočtovej rady Viktor Novysedlák. V posledných dňoch pred schválením rozpočtu ešte podľa neho existoval politický potenciál na jeho vylepšenie. „Možno by krátko trvajúce provizórium pomohlo zlepšiť kvalitu rozpočtu.“

Foto N - Vladimír Šimíček

Pápež vymenoval dlhoročného kostolníka dolnokubínskej farnosti za rytiera. Vďaka tomu má odteraz právo vojsť na koni priamo do Baziliky svätého Petra vo Vatikáne. V novom diele podcastu Toto vystrihneme humoristi diskutujú, ako kôň v bazilike prejde cez detektor kovov.

Kóšer podcast o mezuze: rabín Miša Kapustin a reportér Mirek Tóda sa rozprávajú o krabičke, ktorá chráni židovské domácnosti, aby ju nakoniec pripevnili na veraje dverí. Tam, kam patrí.

Podcast Boxová ulička: Sergio Pérez sa nestal vicemajstrom sveta F1, rozhodla o tom aj nie príliš ideálna spolupráca tímových kolegov. „Ide o to, že tím stanoví nejakú stratégiu, nejakú taktiku, vydá nejaké pokyny. Pérez ich splnil a Verstappen ich nesplnil,“ komentuje riaditeľ sekcie športu RTVS Ján Žgravčák.

Podcast Športového newsfiltra: Videli sme bizarný monológ šéfa FIFA, ktorý sa aj stal porazeným týždňa. Marek Hamšík sa rozlúčil s reprezentáciou, spoznali sme vzory, ktoré dáva Montreal Jurajovi Slafkovskému, a sledovali sme aj kauzu okolo Cristiana Ronalda, ktorý nerešpektuje trénera.

Newsfilter Juraja Javorského: Kusého prípad sa pre hlavné mesto našťastie neskončil zle – vďaka bratislavským voličom. „Ak by sa preukázalo, že za úplatok od developera dal tesne pred voľbami starostovský súhlas spornej výstavbe, tak by to vlastne znamenalo, že jeho víťazstvom vo voľbách by sa Bratislava vrátila o 20 rokov späť do ďurkovského temných čias.“

To, že je Krajniak najdôveryhodnejší, nie je vtip, píše v Newsfiltri Juraj Javorský o dnešnom prieskume Focusu. „Ukázalo sa, že najdôveryhodnejším členom vlády je človek, ktorý sa uviedol do politiky sťaby náboženský križiak, čo píše blogy, ako neznáša gejov, ale uspel v politike až po tom, čo sa uklonil bratislavskému vlekárovi… Keď môže byť jednotkou dôveryhodnosti v nejakej vláde Krajniak, tak to znamená, že meranie dôveryhodnosti takej vlády sú len preteky v nemohúcnosti.“

Týždňový newsfilter: Za kolapsom nemocníc možno bude aj jeden nepochopený vtip. Premiér verejne kritizoval šéfa lekárskych odborov za to, že zvýšenie platov nechcel pre všetkých lekárov, ale len pre tých s výpoveďami. Znelo to ozaj absurdne, ale len do chvíle, kým Visolajský nevysvetlil, že to bol len vtip. A tak sa ponúka otázka: „Aká veľká musí byť na rokovaniach miera vzájomného nepochopenia alebo neúcty, keď sa prejaví takýmto trapasom?“ pýta sa Juraj Javorský.

Ak by mohli komentátor Martin M. Šimečka a zástupca šéfredaktora Konštantín Čikovský udeliť Bielu vranu, tak jeden by ju tento rok dal Michalovi Handzušovi a druhý za vytrvalosť Karlovi Hirmanovi. „Kam prišiel, na akúkoľvek párty, tak stále nudil ľudí tým, že musíme mať diverzifikované energetické zdroje. Ale tento malý lobing výrazne pomohol tomu, že sme boli trošku lepšie pripravení,“ povedal Čikovský.

Humoristický podcast Toto vystrihneme: Kam by ste išli, keby ste vyhrali miliardu dolárov, a prečo práve do McDonaldu? S iránskou komičkou Nasi A. Motlagh diskutujú Braňo Bezák, Adam Znášik a Tomáš Bella.

Podcast Boxová ulička: Po Veľkej cene Sao Paula najmä o tom, ako Max Verstappen odmietol pomôcť Sergiovi Pérezovi. „Verstappen bude mať proti sebe extrémne kvalitných jazdcov a bude potrebovať takéhoto parťáka. A on sa týmto pripraví o jedného z kľúčových spojencov, čo je pre mňa, úprimne, nepochopiteľné,“ reagoval reportér Zoran Boškovič.

Podcast Športového newsfiltra: Tenistky nesklamali, hokejistom sa na Nemeckom pohári darilo menej. Martin Dúbravka debutoval v drese Manchestru United a Slovan prvýkrát vyhral na ihrisku Stropkova.

Humoristický podcast Toto vystrihneme: Či je zníženie DPH na vleky prorodinné opatrenie, nie je isté, ale v každom prípade ide o prosmerodinné opatrenie, konštatuje Adam Znášik v podcaste so Zuzanou Vitkovou, Tomášom Bellom a Braňom Bezákom.

Arcibiskup aj arciprokurátor ustúpili len naoko, píše v Newsfiltri Juraj Javorský. „Orosch vo svojom stanovisku napísal, že ho mrzí, keď neúmyselne spôsobil bolesť v dotknutých rodinách a v časti spoločnosti. Aj teraz však zdôraznil, že jeho obežník bol interný a nie verejný dokument, z čoho skôr cítiť snahu vyviniť sa než pokánie.“

Kóšer podcast o izraelských voľbách: Benjamin Netanjahu je späť na scéne. S Irenou Kalhousovou, riaditeľkou Herzlovho centra izraelských štúdií na Karlovej univerzite v Prahe, sa rozprávame o výsledkoch volieb a jej obavách zo smerovania izraelskej spoločnosti.

Newsfilter Tomáša Gálisa: Predpovedať, že už siedme referendum z ôsmich dopadne tak, že počet voličov nedosiahne stanovené 50-percentné kvórum, nie je ťažké. Náročnejšie je predpovedať, kedy sa politici rozhodnú povedať si pravdu: že takmer všetky doterajšie referendá boli len marketingovými nástrojmi a že táto inštitúcia sa za takmer 30 rokov od svojho prvého použitia neosvedčila, nehovoriac o vážnych pochybnostiach, či vôbec patrí do systému zastupiteľskej demokracie.

Newsfilter k ďalšiemu útoku sekerou na škole: Situácia je alarmujúca a psychické zdravie detí je už roky rizikové, no zatiaľ nemáme žiadne systémové riešenia. „Útoky sú podľa učiteľa a psychológa Viktora Križa jasným signálom, že školy sa musia transformovať z inštitúcií zameraných najmä na vedomosti na inštitúcie zamerané na rozvoj človeka ako celku,“ píše Tomáš Gális.

Newsfilter: „Ktorý Hlas je ten pravý – ten zbabelý z februára alebo ten konštruktívny z týchto dní?“ pýta sa Tomáš Gális v súvislosti s obrannou dohodou s USA. „Najskôr to bude ten oportunistický, ktorý mení názory, len čo zachytí zmenu v prieskumoch verejnej mienky či v iných stranách, ktoré sú zrazu ochotné odídencov z Hlasu amnestovať.“

Podcast Boxová ulička: „Red Bull podpisom dohody s FIA priznal, že to urobil, ale zároveň už nepríde o titul a nebude mu znížený rozpočtový strop,“ povedal český komentátor Pavel Fabry v špeciálnej epizóde venovanej kauze okolo porušenia pravidiel o rozpočtovom strope.

Podcast Boxová ulička: V F1 sa cez víkend strhla slovná bitka odporcov a zástancov rozhodnutia o treste pre Red Bull za porušenie vlaňajšieho rozpočtového stropu. „Chápem každého, pretože všetci sa obhajujú, ale na sociálnych sieťach to medzi obyčajnými ľuďmi ešte viac vrie. Mrzí ma to, pretože by malo ísť o šport,“ hovorí pretekár Maťo Homola.

Podcast Športového newsfiltra: Hokejový Slovan priviedol hráča z KHL a majiteľ klubu Rudolf Hrubý tvrdí, že šport a politika by sa nemali miešať. Futbalový Slovan možno čaká európska jar, Petre Vlhovej môže preteky skomplikovať počasie a MS v Katare sprevádzajú ďalšie kontroverzie.

Kóšer podcast: Reportér Mirek Tóda s rabínom Mišom Kapustinom rozoberajú židovský koncept, podľa ktorého séria rôznych činov môže viesť k náprave či zlepšeniu sveta. Hovorí sa o ňom v stredovekej kabale aj modernom judaizme.

Podcast – Uvedenie knihy: Príhody tuláka po Slovensku. Záznam debaty autora knihy Martina M. Šimečku s riaditeľom vydavateľstva N Press Lukášom Filom v bratislavskom Artfore.

Podcast Boxová ulička: V hre je teoreticky aj odobratie vlaňajšieho titulu Maxa Verstappena, je však mizivá pravdepodobnosť, že sa to stane. „Ak by sa to stalo, tak by boli kontroverzie mnohonásobne väčšie,“ hovorí český komentátor Pavel Fábry.

Podcast Športového newsfiltra: Petre Vlhovej zrušili preteky, no ešte predtým zdieľala dôležité posolstvo o duševnom zdraví. Simonu Halepovú obvinili z dopingu, šachistu Magnusa Carlsena žalujú o sto miliónov a do špeciálneho programu NHL nastúpil ďalší hráč.

Kóšer podcast: Vo Viedni je unikátna výstava Love me Kosher v Židovskom múzeu. S jej kurátorkou Juliou Windegger sa rozprávame o rôznych pohľadoch na sex a lásku v judaizme. Okrem iného aj tom, prečo je pre muža také dôležité uspokojiť svoju ženu, o provokatívnej fotografii dvoch gejov a slávnej sexuálnej terapeutke Ruth Westheimer.

Foto N - Mirek Tóda

Humoristický podcast Toto vystrihneme: Kandidát do amerického kongresu Mike Itkis odštartoval svoju predvolebnú kampaň zverejnením 13-minútového videa, na ktorom má sex s pornoherečkou. Tvrdí, že je introvert, ale videom chcel „odštartovať diskusiu“.

Formula E prichádza s monopostmi, ktoré majú maximálnu rýchlosť 320 km/h. „Ak o nej niekto hovorí ako o vysávačoch, tak to už človek toľko nepočúva, aspoň ja nie,“ hovorí český komentátor Zdeněk Míka v novej epizóde Boxovej uličky.

Podcast Športového newsfiltra: Deň po vražde hral Slovan pred 20-tisíc ľuďmi, no na štadióne neprišlo ani k minúte ticha. Keď sa nevyjadril klub, spravili to zaň ultras, ktorí píšu: „Diskriminácia nie je skutočný problém. Problém je, že nemávame spolu s nimi dúhovými vlajkami a nepodporujeme LGBTI mimovládky. Že dlhodobo odmietame naskočiť na ich vlnu.“

Najčítanejšie teraz

Newsfilter: Česko sa Slovensku vzďaľuje a vidno to čoraz jasnejšieČeským dráham došla trpezlivosť po tom, ako sa 1. marca vykoľajila v Žiline súprava Pendolino. Podľa českých železničiarov bola príčinou chyba na výhybke. Foto - TASRVývoj bojov (397. deň): Kým Ukrajina víta západné tanky, Rusi vyrábajú podvrhy ukrajinských vojnových zločinovZápadné tanky či bojové vozidlá pechoty sú už na Ukrajine. Foto - ukrajinské ministerstvo obrany/TwitterSlovensko má ďalšiu miliardovú investíciu. Porsche niekoľkonásobne nafúklo staršie plány na PovažíVýstavba novej miliardovej investície Porsche na Považí sa rozbehla už začiatkom tohto roku Foto - Dennik E Ivan HaluzaNaď chce ešte objednať minimálne 180 amerických vozidiel Oshkosh. Očakáva, že ich uhradia USAMinisterstvo obrany predbežne vybralo vozidlá 4 x 4 Oshkosh. Foto - MORobert Fico musí zvrhnúť demokraciu, aby sa vyhol väzeniuRobert Fico na oslavách MDŽ. Foto N - Tomáš BenedikovičVývoj bojov (396. deň): Voľba ruských vojakov – ak ustúpite, tak vás zastrelia, ak podplatíte dôstojníka, nepôjdete do prednej línieRuskí vojaci sa sťažujú, že ich strieľajú vlastní. Foto - TwitterNa Kaliňáka a Brhela podali obžalobu pre podozrenie z podplácania ImreczehoRobert Kaliňák a Jozef Brhel. Foto - TASR a N/Vladimír ŠimíčekSmer ide do volieb s manažérom Kaliňákom, s heslom z roku 1917 a programom. Naposledy nemali žiadnyRobert Kaliňák. Foto - TASRSchválili zrýchlenie niektorých diaľnic, ktoré obmedzí ich stavanie podľa rozumuIlustračné foto - TASRČeské dráhy poslali naštvaný list slovenským železniciam: máte tristný stav koľajníc, kazia sa nám vlakyČeským dráham došla trpezlivosť po tom, ako sa 1. marca vykoľajila v Žiline súprava Pendolino. Podľa českých železničiarov bola príčinou chyba na výhybke. Foto - TASRNarcistickí ľudia sú nesmierne citliví na kritiku. Ako funguje svet a vzťahy, sa niektorí naučia až v terapii, hovorí psychologičkaJe mi zo seba zle. Foto - Oslo PicturesLektorka o chémii potravín: na čo slúžia „éčka“, prečo po ananáse štípe jazyk a prečo sú biely a trstinový cukor skoro rovnakéOlga Ryparová. Foto – archív O. R. „Miki, ja to zaplatím, Miki!“ Boli sme na nakrúcaní filmu o bossovi slovenského podsvetia (+ foto)Foto N - Tomáš BenedikovičVysvetľujeme, ako je to so zákazom spaľovacích áut a prečo sú syntetické palivá najmä pre Porsche a FerrariIlustračné foto - Jumpstory.comA nie sú tí chlapci viac ako kamaráti? Ako blízko je niekedy od nepochopenia k tragédiiZ filmu Blízko. Foto - Film Europe

Nové na Dennikn.sk

00:00Danglár: Strižňa na SúmračnejVčera 19:50Slovensko má ďalšiu miliardovú investíciu. Porsche niekoľkonásobne nafúklo staršie plány na PovažíVčera 19:46Naď chce ešte objednať minimálne 180 amerických vozidiel Oshkosh. Očakáva, že ich uhradia USAVčera 19:43Graf dňa: Euro sa otriaslo z problémov bánk a podľa analytikov ešte porastieVčera 19:07Newsfilter: Česko sa Slovensku vzďaľuje a vidno to čoraz jasnejšieVčera 19:03Schválili zrýchlenie niektorých diaľnic, ktoré obmedzí ich stavanie podľa rozumuVčera 18:52Najväčšia kryptoburza Binance čelí v USA žalobe, hrozia jej pokuty a v zámorí aj zákaz činnostiVčera 18:09Vysvetľujeme, ako je to so zákazom spaľovacích áut a prečo sú syntetické palivá najmä pre Porsche a FerrariVčera 18:01O regulované ceny elektriny a plynu sa dá požiadať už len do piatka. Komu sa to oplatí?Včera 17:11Autor knihy o Zelenskom: Nebol pripravený na funkciu prezidenta, teraz si počína výborneVčera 16:58Smer ide do volieb s manažérom Kaliňákom, s heslom z roku 1917 a programom. Naposledy nemali žiadnyVčera 16:57Shooty: Neodbytná návštevaVčera 16:56Británia, Dánsko aj Chorvátsko majú definíciu znásilnenia postavenú na súhlase. Prečo ju potrebujeme aj u násVčera 16:39Skutočným problémom je nedostatok sestier a bude sa to iba zhoršovať, hovoria analytici (+ podcast)Včera 16:30Vojnové schopnosti si vymysleli, skúsenosti prikrášlili. Na Ukrajine bojujú aj cudzinci s pochybnou minulosťouVčera 16:19Obvinený advokát sa priznal, že bol na mieste činu, polícia má analýzu mobilov. Otázky a odpovede o vražde Daniela TupéhoVčera 16:16Ruské kybernetické spoločnosti: rast navzdory sankciámVčera 15:07Na Kaliňáka a Brhela podali obžalobu pre podozrenie z podplácania ImreczehoVčera 14:33Vývoj bojov (397. deň): Kým Ukrajina víta západné tanky, Rusi vyrábajú podvrhy ukrajinských vojnových zločinovVčera 14:13Vojna na Ukrajine môže pomôcť rozvoju Zemplína, v hre je diaľnica Bratislava – Užhorod aj nové hraničné prechodyVčera 14:10Komu by pomohla Matovičova 500-eurovka za voľby: Nahrať by mohla Sme rodina a maďarským stranámVčera 13:48Kremeľ sa už zasa snaží vystrašiť ZápadVčera 13:39A nie sú tí chlapci viac ako kamaráti? Ako blízko je niekedy od nepochopenia k tragédiiVčera 12:34O koľko treba znížiť hypotéku, aby vám nestúpla mesačná splátka (+ kalkulačka)Včera 12:18Danglár: Spredu JUDr., zozadu extrémistaVčera 12:03Robert Fico musí zvrhnúť demokraciu, aby sa vyhol väzeniuVčera 11:21Pod slnkom Jany Shemesh: Prečo si niektorí ľudia viac cenia priateľstvá ako iné vzťahy   Včera 11:21Nemám koho voliť a všetci ma štvúVčera 10:51Neotvárajte okná, vletí netopier. Nemocnica v Košiciach sa zasekla v 20. storočíVčera 10:47Podcast Off the Ice o NHL: V Seattli bodujú zrejme aj ľadári